New Posts New Posts RSS Feed - mala pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

mala pomoc

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: mala pomoc
    Posted: 03 Lipanj 2014 at 21:14
Pozz ovak je stvar imam 21 god i visok sam oko 185 tako nes i imam 112 kila moja zelja je da skinem barem 12-15 kila.Najveci problem mi je sto pijem dosta sokova i jedem dosta slatkisa mislim svaki dan recimo pojedem pola rolade kupljene poslje vecere.I mislio sam da kad bi to izbacio znaci sokove i slatko i trco bi barem 5x tjedno svaki dan bi otrco barem 5-6 kilometara pon-petak.Sub i ned bi bila pauza i tu i tamo bi ubacio neke vjezbe snage recimo sklekove cucnjeve trbusnjake recimo utorak i cetvrtak bi ubacio vjezbe sta vi mislite dal bi bilo kakvih uspjeha.Trcanje mi nije problem bavio sam se sportom prije i imam jake noge i misice posto i s ovom tezinom igram i nogic i kosarku
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 21:34
Za pocetak je dovoljno izbaciti sve nezdravo iz prehrane...

Trcati ako planiras po meni ti je dosta 2x tjedno po pola sata, a ja bi ubacio i 3-4 anaerobna treninga koji su jos vazniji zbog ocuvanja misica...nista predugacko i prezahtjevno za pocetak. Mozda najbolje samo s tezinom svog tijela dakle cucnjevi, sklekovi itd...
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 22:00
koje bi mi jos vjezbe preporucio osim cucnjeva i sklekova meni za sad nis na pamet ne pada
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 23:11
plan ti je dobar vecinon, izbaci sve slatko bilo sok bilo cokolada, manje i fast fooda i kruva, vise proteina i zelenila :) sta se tice trenigna mozda bi ti bilo bolje da pauzu uzmes u nedilju i jedan dan u sredini tjedna npr. srid ai cetvrtak nego radit 5 dana pa 2 pauze...šta se tiće ostalih vjezbi da trbusnjaci/leđnjaci, čučnjevi i sklekovi i mozda ti je u ovoj fazi jos pretesko al i zgibovi bi ti dobro dosli ako ih imas di radit...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2014 at 17:25
zgibove malo teze to cemo poslje polako ubacivat mozda i bi da bilo bolje da ubacim u srijedu recimo odmor
znaci 5-6 kilometara mogu otrcat nije premalo ?
Back to Top
pomalo_stari View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Sijecanj 2014
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pomalo_stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2014 at 09:14
skroz ok za pocetak, kako budes smanjiva kile moc ces i vise nije nikakav poblem...
?Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever.?
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2014 at 20:52
trcim vec oko 2 tjedna smanjio sam kruh i slatkise nije da sam izbacio skroz dozvolim si tu i tamo nesta slatko al smanjio sam slatko sigurno za 70% kak sam prije jeo i sokove pio i imo sam  112 kila sad imam 105 osjecam se super tu i tamo upacim trbusnjake i sklekove svaki drugi dan ali na trbuhu se to i bas nevidi dal je to normalno ili? mozda se mala razlika primjeti al mala jako


Edited by samcro - 29 Lipanj 2014 at 20:53
Back to Top
blondie89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blondie89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 10:58
Uspio si skinuti 7kg u 2 tjedna ili mi se čini? Bravo, svaka čast! Samo nastavi tako!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 22:30
Kakvi vražji trbušnjaci i kakvo trčanje....a i 7 kg u 2 tjedna nije baš za svaka čast...prolazi kod slimmies pristaša, ovdje ne Smile


samcro, nemoj puno očekivati od trbušnjaka, pogotovo ako ih krivo radiš. Trebaš rješiti masti na trbuhu, badava ti pumpanje trbušnjaka ako masti stoje. Za početak si se samo trebao rješiti tih gluposti koje si jeo i zamijeniti ih kvalitetnijom hranom. Uz to bi brže hodanje bilo čisto dovoljno, bar dok malo kila ne padne. Uz to malo po malo vježbe snage.

Ovako si izgubio prebrzo i moguće da nećeš dugo izdurati tako.....ovisno o tome kako uopće jedeš i kako se osjećaš sveukupno. Bilo bi korisno vidjeti tvoje jelovnike. Pretpostavljam da se radi o premalo hrane jer inače ne biš toliko izgubio u kratkom roku. 

Ako je tako, trebaš početi jesti jer ćeš udariti u plafon i nakon lagane stagnacije sruvati se nazad. Gubi pametno, masti trebaju ići dolje, ne  mišićna masa i ta vodurina koju si izgubio :) Usporit ćeš se pa će ti biti sve teže i teže na sve manje i manje hrane. 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 21:57
ma neocekujem da cu od trbusnjaka smrsavit ali radim ih  tek tolko malo radi snage i sklekove derem i radi toga se osjecam super nisam ja nista drasticno smanjio hranu jedem ja normalno ko i prije sta stara skuha samo sam kruh smanjio i nejedem slatke pizdarije trcim svaki dan odnsono 3 dana pa jedan dan malo stanem trcim bez problema otrcim 20 krugova oko nogometnog igralista racunam od prilike da jedan krug ima 250 metara pa stoga otrcim oko 5 km po danu nije mi problem i osjecam se super idu kile dole sad sam na 103 trenutno al jedino mi je cudno sto na trbuhu ne osjetim neku razliku zapravo osjetim al mala je dal je to normalno?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2014 at 00:13
Krug ima oko 300 m.. :)
Npr meni se salo dok sam mrsavio prvo maklo sa trbuha a tek poslje sa ostalih djelova...to je kod svakog drugacije,genetika je tu odredila sa kojeg mjesta ce najvise sala otic...
Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2014 at 12:42
ma ovo je malo manje ko da igraliste pa ja rade kad nisam siguran stavim malo manji broj tak da 250 je sigurno ispod nije danas mi je 4 dan sta ne trcim jer sam zaradio neku kopcu na glavi pa necu sad trcat al sutra cu je vjv skinut pa jedva cekam opet trcanje :D

Back to Top
samcro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote samcro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 22:42
Neznam dal tko ovo cita, al ja cu napisat da sam trenutno na 102 kile ide polako ali to sam i ocekivo i pocela se i tiba smanjivat vidi se razlika :D u srijedu pocinjem s nogometnim treninzima pripreme traju 4 tjedana vjerujem da cu u ta 4 tjedna doc na 98 kg :D
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 23:37
Cita cita.. :)
Čestitke na rezultatima,javi se poslje tih priprema isto! :)
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 09:40
Bravo Clap
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
raketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote raketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 15:17
cestitam Clap

Ne znam u kakvoj si fizickoj formi , al vidim da mozes dosta trcati i da si vjerovatno prije nogomet igrao . Evo ti jedna ideja za trening . Na početku igralista napravi 10 sklekova ( ili  manje ako ti je puno ) i cim zavrsis 10ti sklel ideš maksimum sprint ( znaci daš sve od sebe, odmah kreces s poda bez ikakvih pauza  ) i trcis tako nekih 30 tak metara i nakon toga  polušprintom dodes do centra . od centra do drugog kraja terena lagano šetaš . te ponovno 10 sklekova + sprint ....  :)  i tako 20 puta ponoviš Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.