New Posts New Posts RSS Feed - Misljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Misljenje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Misljenje
    Posted: 17 Ožujak 2014 at 18:25
pozz ljudovi :D nez dal sam mozda fulao temu za pitanje xD treba mi misljenje o trenutnoj situaciji xD sad sam se izmjerio prije par minuta (odluka je pala, svakih mjesec dana mjerenje pa da vidimo dal ima nekakvih promjena), ruke: 30cm(lijeva),30,5-31(desna), trbusina 86, prsa 102, noge 57 lijeva, 56 desna, to sve na visinu cca 176-177 i 74-75kg... poceo sam lagano trcati jedno tjedno (cca 2-3km u komadu) kasije to mislim pretovoriti u 2x tjedno kad napravim raspored kako treba i dobijem kondicije xD radim svakakve varijacije sklekova, trenutno pokusavam svladati stoj bez oslonca (nisam se bas proslavio u tome xD treba jos puno jesti), plankovi itd.. sad me zanima kako stojim sa kilazom, velicinom tijela, trebam li mozda se vise koncentrirati na trbusinu ili ruke, ili samo da nastavim vjezbati kako sam vjezbao do sada??
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 19:14
Ako zelis mrsaviti trebas i na prehranu paziti, a ne samo na vjezbu.

Trening 1x tjedno trcanja 2-3 km je malo, ali ako radis jos vjezbi svakodnevno onda dodje to na svoje.

Ja bi na tvom mjestu definitivno gledao koju hranu jedem i poceo se baviti anaerobnim vjezbama (s utezima) ,utezi ce ti sagoriti tih par kg masnoce, a dobiti ces dobar izgled tijela
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 19:30
mda znam da su bolji tegovi ali nazalost sad zbog faxa nemam vremena za teretanu tj najbliza teretana ima samo jednu mogucnost clanarine, za svaki dan, a ne zelim placati clanarinu od 230kn ako je necu iskoristiti pa zbog toga vjezbam samo sa bodyweight vjezbama
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 19:35
Uff, ja placam no limit teretanu 350 kn/mj. Kod tebe 120kn jeftinije

A jbg, onda gledaj da jedes zdravo, bez junk fooda, ajd' jednom tjedno i to, kretat se sta vise i to je to, mada su tegovi za tebe prava stvar...
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 19:41
ma ta hrana mi je pain in the ass xD hrana od menze i popusti xD ono veci dio tjedna jedem pohani sir,becku, rizu, nekakvu salatu, ajde ako nista drugo barem voca jedem, ako ne svaki dan onda svaki drugi dan... ma mislim da mi je najgora stvar sto mi mljeko smeta :S jogurt sir i te gluposti konzumiram bez problema ali mlijeku ne mogu ni prinjusiti xD
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 19:53
Tko kaze da moras koristiti mlijeko ?

Jedi svjezi kravlji sir i zobene pahuljice. Svjezi kravlji sir je dobar izvor proteina, a zobene su dobar izvor ugljikohidrata.

Ako si u mogucnosti jedi i pileca prsa, kuhani krumpir i puno puno povrca. Voce je OK, ali povrce je puno bolja opcija

Zeznuto je to malo sto se tice hrane, ali sve se da iskombinirati, samo ako si napravis neki plan...

Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 20:04
zobene? pa sa cim da to jedem xD zar to ne ide iskljucivo u kombinaciji sa mljekom
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 20:09
Pa najbolja moguce kombinacija je sa posnim sirom, ako je pregusto dodas kap mlijeka, bar tako ja radim.

Najbolji moguci dorucak meni, tijelo dobije proteina i "dobrih" ugljikohidrata i nesto masti, 3 u 1
Back to Top
ivan0309 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan0309 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 20:45
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Pa najbolja moguce kombinacija je sa posnim sirom, ako je pregusto dodas kap mlijeka, bar tako ja radim.

Najbolji moguci dorucak meni, tijelo dobije proteina i "dobrih" ugljikohidrata i nesto masti, 3 u 1


Edited by ivan0309 - 17 Ožujak 2014 at 20:50
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 18:43
@ijjzwzs94 sve mi je jasno

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 21:14
Što fali mlijeku?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 21:25
Očito ga ne voli
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 12:26
ma bude mi lose poslje mljeka :S ne mogu mu ni prinjusiti xD
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2014 at 18:18
evo danas bio na trcanju, trebalo mi je cca nekih 8 min za 1 km, to mi je rekord xD (bez stajanja i tih gluposti poslje sam jos malo trco ali to se ne racuna kada je bila pauza)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2014 at 18:22
Dali je alergija možda? Nemoj ga piti ako ne paše :)

Trčiš? baviš li se još nečime :)? ajde možeš ti to i brže ja dođem za 10 minuta pješk kilometar xD
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2014 at 22:41
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Dali je alergija možda? Nemoj ga piti ako ne paše :)

Trčiš? baviš li se još nečime :)? ajde možeš ti to i brže ja dođem za 10 minuta pješk kilometar xD


Cuj ga kako se hvali . Nisu svi uvjezbani kao ti

To je lagano trcanje, ali ako je kontinuirano bez stajanja, to je OK. Kad vec trcis gledaj da uhvatis jedan tempo koji ces izdrzati dugo vremena, s kojim ces pretrcati par kilometara
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.