New Posts New Posts RSS Feed - Moja prehrana za masicu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moja prehrana za masicu

 Post Reply Post Reply
Author
benchpress View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benchpress Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Moja prehrana za masicu
    Posted: 04 Svibanj 2015 at 16:44
Inače sam već prije bavio sa tegovima, imao sam nekih 78 kg došao na 89kg i ozljedio se ,valjda sam pretjerao,sad sam se oporavio te opet počeo trenirat :) imam 23 god, 178, 80kg.... kad već svi pišete menije evo i moga pa komentirajte:)

Prvi obrok ujutro - 150g zobenih(pola vode pola mlijeka) ,4 bjelanjka,1 žutanjak ,banana, dvije kriške integralnog kruha

Drugi obrok - whey protein impact od MP ,naranča

Treći- 150g pileći prsa (pureća,tunjevine,govedine )- 200 g pečenih krumpira ili riže ili graha , 150 grama kuhanog povrća((brokula ,cvjetača,šparoge i sl.) , salata

Četvrti obrok poslije treninga - Whey protein ,kreatin i 3 žlice groždica

Peti obrok - 200 grama puretine(tunjevine ,ribe pečene , tunjevine ,piletine) 300grama pečenih krumpira (riža ,ječam ,grah )- 100g kuhanog povrća(brokula ,cvjetača,šparoge i sl.) salata

Šesti obrok - 100g zobenih pahuljica sa domaćim kefirom +2-3 bjelanjka

Edited by benchpress - 04 Svibanj 2015 at 16:46
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 16:48
To sto jedes za dorucak, kako iskombinujes? Samo zobene i mlijeko i vodu..pa pojedes pecene bjelanjke, bananu i hljeb, ili sastavis sirove bjelanjke sa zobenim i bananama, ili sta? Cisto pitam iz radoznalosti :D
Back to Top
benchpress View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benchpress Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 17:13
Kombiniram kako mi dođe jer radim od 06:30h a nekad napravim omlet ,nekad shejk od sirovih jaja i svega ostalog , a najčešće jedem zobene sa tekućinom , bananu zasebno ,pa integralni kruh sa omletom od bjelanjaka i žumanjcem:)
Back to Top
benchpress View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote benchpress Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 17:15
Molio bih za ove iskusnije da mi napišu koliko otprilike kalorija unosim:)
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2015 at 17:19
Ok, hvala. :)
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2015 at 08:49
na čemu radiš? na masi jeli? sto posto sam sigurna da fali masti u prehrani, ma da si i na održavanju, masnoća bi mogao još malo ubaciti jer kolesterol iz jaja nije dovoljan. po meni, otprilike sad sugerirajući ti to sebi izrčunaj sam, ali bilo bi dobro možda izbaciti jednu krišku kruha ujutro i 100 g pečenih krumpira na večeri (skida nekih 30 g uh samo i otprilike 150 kcal) i ubaci šaku kikirikija na zadnji ili predzadnji obrok. ili ako si već sumnjao da nije dovoljno ugljikohidrata za tvoje potrebe, izbaci jedan žumanjak i tu malo zakini kcal pa zamijeni zdravijom masnoćom. kikiriki je dosta jeftin, a super izvor kalorija za masu. kako pripremaš hranu? nebi ti škodilo koja žličica bilokojeg ulja također za pripremu jednog od obroka. inače prehrana je okej, muško si, ugljići ti idu u korist...al velim, sigurna sam u masnoće
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 13:18
Cilj je... neka masa?

Ako ti treba još kcal pojačaj masnoće u međuobrocima, poduplaj grožđice nakon treninga i budi svjestan da 200g krumpira i 200g riže nije isto Smile

Pokušaj sa masnoćama u zadnjem obroku ako će ti tako više odgovarat....sve ovisi što više toleriraš i kolika ti je pauza od večere.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2015 at 21:50
[email protected] masti dosta..i 100grama je malo....triba dobro držat testosteron aktivnim za dizat teške terete....i ovo šta je napisala gym@Wink.......unesi 100g tih grožđica......a zašto ne uzimaš grožđani sećer u DM-a?.....ono lakše ti je zamutit sa wheyom...nego tu žlicu nosit na trening zbog grožđica........i nemoj slučajno kardijat sa tim kkrejatinom...da ne bi dehidrira...i moraš dobro doći hidriran na trening i mnoštvo vode pit na treningu.......
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.