New Posts New Posts RSS Feed - Molim savijet hitno
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim savijet hitno

 Post Reply Post Reply
Author
Ljemon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljemon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Molim savijet hitno
    Posted: 05 Sijecanj 2017 at 19:31

Molim savijet...imao sam 48 kg i 173 cm u dvije faze dobio sam 10-11 kg dosta misica s i nest sala,cilj mi je postici atletsku građu.
Sada imam 58-59 kg,molio bi sve ljude koji su raspolozeni da mi daju koji savijet,zanima me vase misljenje dali sam jos puno mrsav,te sta trebam jos uradit? Slike su tu .Hvalaaa 😊

Edited by Ljemon - 05 Sijecanj 2017 at 19:35
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2017 at 08:01
Pozdrav. Ne znam za druge, ali meni se slike neće prikažu.
Back to Top
Ljemon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljemon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2017 at 08:10


Edited by Ljemon - 06 Sijecanj 2017 at 08:10
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2017 at 14:48
Moras biti u kalorijskom suficitu, vjezbaj s utezima 3x tjedno s max 8 ponavljanja i vece kilaze. Jedi proteine za rast misica
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2017 at 15:05
Ako ti je cilj atletska građa moj savjet je da ne pretjeruješ sa suficitom kcal već da pokušaš učvrstiti tijelo.
Kombinacijom utega, i možda hiit treninga kojima postižeš izdržljivost, a dosta jačaju cjelokupno tijelo bi to išlo.
Dobre su vježbe s vlastitom težinom..
Uglavnom svi koji žele nekakav veći rast mišića i razvoj, vježbaju s većim težinama i povećavaju unos kcal.
Ovo je čisto nekakvo moje mišljenje, ali daleko je to od stručnog jer ipak treba dosta učiti i obrazovati se za to.
Ti nekako kreni, po onom što smatraš dobrim pa vidi kako se sve to razvija.


Edited by never-give-up - 07 Sijecanj 2017 at 15:06
Back to Top
Ljemon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljemon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2017 at 08:00
Hvala puno,zanima me svacije misljenje bezobzira dali je strucno.Znaci po vasem misljenju jos uvijek sam dosta mrsav?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 09:51
Po meni previse sala.
Za alteltsku građu teretana 4puta tjedno,jedan trening trcanje izdrzljivost razne bodyweight vjezbe.
Prehrana,cikliraj ugljikohidrate progooglaj
Back to Top
jasna781 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasna781 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2017 at 20:54
Definitivno minimalno 3 x tjedno odradi trening snage i uključi više proteina u prehranu ako želiš dobiti na čistoj mišićnoj masi. Na Myproteinu ti sada traju akcije na protein sirutke i ostale suplemente, ali svakako možeš početi s većim unosom ribe, mesa i mliječnih proizvoda tipa posni sir. Što se tiče ugljikohidrata drži se lisnatog povrća u kombinaciji s rižom ili paštom (po mogućnosti integralnom) :) sretno!
Back to Top
milja13 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2016
Location: zg
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote milja13 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2017 at 07:25
bok...ja se javljam evo prvi put...inace sam cijeli zivot u trejingu...zadnjih par godina radila sam boot camp i crossfit trenibge...sad sam trudna...hihi...no sve je ok i dalje vjezbam...sad sam u 26. tj.trudnoce...da li mi moze netko savjetovati sta mogu dalje raditi..koje vjezve , da ne ukljucuju core jor to ne bi smjela...iscrpila sam sve ideje treninga...hihi...vjezbam sama u teretani ili doma jer imam svu opremu i naravno sa puno manjim tezinama nego.prije....ne mogu ici na pilates ili one vjezbe za trudnice jer mi je to dosadno nisam taj tip i preslabo...hvala vam
Back to Top
jasna781 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasna781 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2017 at 15:37
Evo primjer, ali ima ih još puno :)

https://www.youtube.com/watch?v=DB5wdF0ybTY
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.