New Posts New Posts RSS Feed - Muke po kardiju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Muke po kardiju

 Post Reply Post Reply
Author
Princass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Princass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Muke po kardiju
    Posted: 18 Travanj 2015 at 18:57

Pozdrav svima!

Nekoc sam iskljucivo prakticirala cardio treninge (insanity i slicno). U zadnjih godinu dana uvrstila sam u svoje treninge i snagu, dakle vjezbanje s opterecenjem. No, primijetih u zadnje vrijeme nesto. Naime, sto imam vise misicne mase, to mi je sve teze raditi cardio treninge. Nekako sam prije bila poletnija, sada sam tromija i tesko mi je izvoditi zahtjevnije cardio vjezbe, jer su mi misici teski i koce me. To me prilicno frustrira. Koje je vase misljenje i sto predlazete? Hvala vam svima koji pomognete! :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2015 at 22:00
Logicno je da ti je lakse trcati ako imas vise misica, u misicima ima puno mitohondrija u kojima se oslobadja energija u procesu stanicnog disanja, tako da ne znam bas je li moguce umarati se vise, a imati vise misica, ako nesto nisam pobrkao...

Uostalom, kako znas da si dobila vise misica, jer to nije samo tako
Back to Top
Princass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Princass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2015 at 22:36
Postotak misica u tijelu je povecan, a postotak masti smanjen, kaze ona svemirska vaga. Citala sam da su misici tezi od sala (razlog zasto se brojka na vagi povecava), pa sam stoga dosla do tog zakljucka. Sve mi je to pomalo i samoj nelogicno i nejasno, pa sam se javila ovdje.
Back to Top
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2015 at 00:19
@Princass sto jedes prije treninga a što nakon?
Jesi na nekoj ishrani posebnoj?
Back to Top
Princass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Princass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2015 at 14:20
Ako je cardio dan, prije i poslije treninga uzimam proteine, a ako radim s opterecenjem, onda uz proteine dodam i UH. Jedem normalno, nisam na dijeti, trudim se jesti sto zdravije, no ponekad se zna zalomiti pokoji slatkis.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.