New Posts New Posts RSS Feed - Napokon i ja medu vama :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Napokon i ja medu vama :)

 Post Reply Post Reply
Author
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Napokon i ja medu vama :)
    Posted: 28 Sijecanj 2015 at 18:43
Pozdrav svima :)
Odlucila sam se napokon predstaviti i ukljuciti medu fit ekipu .
Zadnjih 2god vjezbam, hranim se zdravo i osjecam se i izgledam bolje.Nikad nisam bila "debela".Visoka sam 167 i tezina mi se uvijek vrtila od 66-70 kg.Naravno nisu te kile pale sa neba.Radila sam klasicne pogrese-dorucak kava,obrok oko14-naravno bilo sto samo da pojedem,i jos jedan los obrok popodne ili predvecer.Katastrofa.
Uglavnom nakon prve faze mrsavljena(trcanje plus cardio) sam dosla na 57kg i otkad sam ukljucila teninge utezima tezim 59-60. Cak mi bolje stoji ovih 60kg nego onih 57.
Moj zakljucak i "tajna" odrzavanje tezine je u tome sto drukcije gledam na hranu-nije dijeta nego znam sto su dobre namirnice i sto ih duze jedem sve vise ih volim.
Drago mi je vidjeti da postoji mnogo nas koji vode racuna o prehrani,zdravlju i izgledu.Citam forume i recepte ovdje vec mjesecima i uvijek sam htjela kometirati i dijeliti iskustva i evo,sad sam se ulogirala pa cu sada to i prakticirati
I da,imam 22 god a smrsavila sam sama-jednostavno mi je pukno film kad sam vidjela sve one nakupine masti po tijelu,umor,tromost a nula kretanja.Umor od umora. Redovito vjezbam i jedem zdravo.Jedini porok mi je oduvijek bila zelja za slatkim(i dan danas se probudi u meni) ali i to sam naucila nekako kontrolirati tj ne pretjerati.
Super ste i nadam se da cete me prihvatiti kao dio ekipe
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2015 at 20:20
Lijepi pozdrav!
Back to Top
Ygritte View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Listopad 2014
Location: Zg
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ygritte Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 11:18
Dobrodošla Tina!
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2015 at 11:53
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.