New Posts New Posts RSS Feed - naziv (ime) za fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

naziv (ime) za fitness

 Post Reply Post Reply
Author
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: naziv (ime) za fitness
    Posted: 30 Kolovoz 2014 at 10:54
Preuzimam sa jednim prijateljem jedan fitness u gradu. Po meni najbolji :D
Jedino što nam fali je ime. Imate li kakav prijedlog kako bi naš fitness nosio ime?
Fitness je više onako fitness studio jer kraj tog što ima teretanu, ima i solarium, saunu, malu salu za male sportove i slično. Zbog tog se ne zove teretana i slično nego fitness studio. Ja ne znam samo koje ime da nosi. Grb sam odabrao ali ne znam koliko je kul haha Evo ga tu: http://prntscr.com/4hwwcc

Ako imate kakvu ideju za naziv a i za novi grb slobodno mi predložite :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 11:06
Ako hoćeš mogu te kontaktirati sa ljudima koji bih ti napravili po tvojoj želji grb i naziv dali ideju i kreirali svoj vlastiti fitness grb znak kako god...profesionalno se bave stime i od toga žive :) I nisu skupi :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 11:23
fitness studio beach lool :D
Back to Top
MAN View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 13:20
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ako hoćeš mogu te kontaktirati sa ljudima koji bih ti napravili po tvojoj želji grb i naziv dali ideju i kreirali svoj vlastiti fitness grb znak kako god...profesionalno se bave stime i od toga žive :) I nisu skupi :)

Grb koji sam ja skinuo će se još kreirati, ne treba mi nešto veliko i preveliko jer planiram da pravim i majice za uposlenike i članove. Treba mi samo neki dobar naziv. Mislio sam staviti MM jer su to incijali i moji i od mog partnera ali to mi zvuči kao neki restoran haha
Ajde daj mi te svoje pa ću da vidim, da razmislim ako može :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 16:03
fit2play :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.