New Posts New Posts RSS Feed - Nepravilna prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nepravilna prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
marince View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marince Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nepravilna prehrana
    Posted: 25 Travanj 2017 at 08:18
Pozdrav tegove ne dizem vec 2 mjeseca radi problema s ledima i tada sam stao na 83 kile sada imam 75. Radim Hiit 3 puta jedno i trcanje 1 ili 2 ti ovako uspjesno gubim kilazu.Sada nastaje problem jer mi uz naravno deficit kalorija prehrana nije kvalitetna.i izgleda ovako otprilike.
Obrok 1 100 gr zobenih i cokoladno mlijeko 3dl
Obrok 2 neka cokolada ilije nesto tako slatko uglavnom
Obrok 3 oko 17 h meso i riza
I otprilike to je to naravno deficit je tu ali ato mislite o ovakvom nacenje gubitka kila
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2017 at 08:22
Pozdrav.

Treba razlikovati gubitak kilograma i gubitak masnoce.  S ovakvom prehranom i nacinom treniranja vjerojatno se gubi i misicna masa, sto nam svakako nije cilj (sto manje misica, manji bazalni metabolizam). 

Znaci:
  1) izracunaj bazalni metabolizam, te cca koliko trosis kalorija treningom i dnevnom aktivnoscu, te pronadji zlatnu brojku izmedju ta dva iznosa
  2) ubaci proteinsku hranu u prehranu (jaja, svjezi sir, tuna, grahorice, whey?)
  3) mjeri s metrom opsege na tijelu i tako prati napredak

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2017 at 17:56
Možda ovime gubiš kg, ali odlaze ti mišići polako i sigurno, a to ti nije cilj sigurno. Gubiš mišićr zato što ovo nije kvalitetno, imaš premalo proteina i masti, naravno treba izračunati makrose i bazalni metabolizam. Javi se u box za sve dalje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2017 at 18:58


lucija, izgleda da imaš dosta free vremena kad vučeš svih u inbox Wink

Nije problem, ali šteta da tema stane na početku. Istina, manje je posla za druge koji ovdje pomažu ali i manje informacija za ljude koji dolaze po pomoć. Rekla si da ne naplaćuješ pa mi baš onda i nije jasno zašto to radiš - misliš da će više mogućih kontra savjeta smutiti ljude pa želiš da slušaju samo jednog? Iliii....misliš da znaš najbolje? :P 

Hmmm.....u svakom slučaju.....koliko god znamo uvijek imamo prostora za učenje novoga...i slušanje tuđih iskustava...budi otvorena za to, koliko god si dobra sa svojim klijentima... mislim da ti to može samo koristiti...

A ko ti se želi javiti u inbox, može to napraviti i sam.....

NHF...ali eto....već ti je rečeno u drugoj temi, to je funkcija foruma...rasprave, dijeljenje...nemojmo to gušiti privatiziranjem Smile


A ti marinče...ostavi se čokolade....koji vrag...

Nije sve u kalorijama.....opskrbi se hranjivim namirnicama i sprijatelji se sa proteinima.





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2017 at 20:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



lucija, izgleda da imaš dosta free vremena kad vučeš svih u inbox Wink

Nije problem, ali šteta da tema stane na početku. Istina, manje je posla za druge koji ovdje pomažu ali i manje informacija za ljude koji dolaze po pomoć. Rekla si da ne naplaćuješ pa mi baš onda i nije jasno zašto to radiš - misliš da će više mogućih kontra savjeta smutiti ljude pa želiš da slušaju samo jednog? Iliii....misliš da znaš najbolje? :P 

Hmmm.....u svakom slučaju.....koliko god znamo uvijek imamo prostora za učenje novoga...i slušanje tuđih iskustava...budi otvorena za to, koliko god si dobra sa svojim klijentima... mislim da ti to može samo koristiti...

A ko ti se želi javiti u inbox, može to napraviti i sam.....

NHF...ali eto....već ti je rečeno u drugoj temi, to je funkcija foruma...rasprave, dijeljenje...nemojmo to gušiti privatiziranjem Smile


A ti marinče...ostavi se čokolade....koji vrag...

Nije sve u kalorijama.....opskrbi se hranjivim namirnicama i sprijatelji se sa proteinima.







Ok
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.