New Posts New Posts RSS Feed - Nova i odmah imam pitanje :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nova i odmah imam pitanje :)

 Post Reply Post Reply
Author
cro_cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cro_cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Nova i odmah imam pitanje :)
    Posted: 18 Travanj 2015 at 21:21
Ej ljudi!
Stigla i ja ovdje. treba mi strucni savjet oko par stvari. zadnjih mjesec dana sam pocela voziti biciklu, a osim toga radim i neke vjezbe (plank, wood chop, dumbbell squat + overhead press, romanian deadlift, bent-over row, dynamic lunge, mountain climber, double hip extension, leđni, i neke za istezanje da sad ne nabrajam) da se dovedem u formu, ali i skinem kg.
e sad, "bojim se" da mi kvadricepsi ne bi postali jos veci (i od bicikle i od pustih cucnjeva). inace imam jake noge, malo genetika, malo bavljenje sportom (prije kojih par godina) i procitah da od bicikle rastu >(tj.sire se). to nikako ne zelim. nastojim ih dobro istegnuti nakon odradjenih vjezbi, ali pitanje ostaje "smijem li" i dalje voziti biciklu. bas sam se ushemila jer je to pored faksa jedina aktivnost koju mogu (donekle) redovito obavljat.

unaprijed hvala na pomoci! svaki je savjet dobrodosao (samo me nemojte ubit u pojam i reci da moram napustit biciklu ).

Edited by cro_cro - 18 Travanj 2015 at 21:25
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2015 at 08:37
Ako si u kalorijskom deficitu ja se na tvom mjestu ne hih brinuo hoce li kvadriceps narasti, osim toga, i u suficitu to ne raste tako lako i brzo, tako da se ja na tvom mjestu ne bih brinuo
Back to Top
cro_cro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cro_cro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2015 at 10:34
Super! Hvala!
a istezanjem ih mogu izduzit (tako mi rece fizio, kao sire se umjesto da se izduzuju zbog slabog istezanja tih misica)? Vec mi jesu 'nabubreni' da tako kazem, a to mi se bas i ne svidja, pare mi neke bilderske noge.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.