New Posts New Posts RSS Feed - nova
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

nova

 Post Reply Post Reply
Author
mikica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: nova
    Posted: 11 Svibanj 2009 at 22:43
bok svima,
zovem se mikica, prije š4 mjeseci postala sam mama blizanaca mirne i antuna ( moje najvece ljubavi) i naravno kako to skoro uvijek ide kroz trudnocu dobila kile koje mi ne idu dolje....
Visoka sma š70 cm, teška 78 kg i najveci problem mi stvara trbuh koji mi je ostao poslije poroda, a također i motivacija, ja sam tip osobe koja stalno govori o dijetama, vježbama, a nikak da i nešto pozitivno napravim u tom smjeru...
molim sve koji imaju pokoji savjet kako krenuti vježbati i kako vježbati uz kakvu dijetu, da me savjetuju....

zahvaljujem,
mikica
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2009 at 09:37
Hej mikica,

dobrodošla nam!

Procitaj sljedece za pocetak:
Mršavljenje nakon poroda
Iskustvo Emme Bunton

Nadam se da ceš uživati u druženju na forumu i preporucam da takodjer procitaš FAQ koji se nalazi na samom pocetku foruma.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ivka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2009 at 08:55
Welcome mama...
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2009 at 09:46
dobrodošla
Back to Top
aurora View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aurora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2009 at 11:05
 dobrodošla  vjerujem da imaš dovoljno crobnog treninga sa blizancima ako su tek prohodali pa ce i taj višak kila otici lakše .
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.