New Posts New Posts RSS Feed - novo drvce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

novo drvce

 Post Reply Post Reply
Author
jablanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jablanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: novo drvce
    Posted: 26 Srpanj 2015 at 22:54
veliki pozdrav svima, eto još jedna početnica naišla na ovaj forum :)
imam 25 god, visoka sam 160 cm, teška 50 kg. srećom, kilaža mi je pod kontrolom, sad pokušavam smanjiti body fat i ako sam dobro shvatila, ne moram nužno skidati kile da bih to postigla. bilo bi mi drago kad biste mi predložili kako to učiniti :)
idem na fitbox 6 puta tjedno, a svaki dan u stanu radim fitness program s beachbodyja. ugljikohidrate jedem minimalno, proteina se trudim unositi što više, a okosnica su mi zdrave masnoće (lchf).
u potrazi sam za novim stvarima, receptima, vježbama, idejama, ljudima... :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2015 at 09:53
dobro nam dosla :)

Jesi izracunala bazalni metabolizam? brojis kalorije?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
jablanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jablanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2015 at 06:12
hvala :D
1300 (koja brojka više, ovisi na kojoj stranici izračunavam). ne brojim, to je jedan od glavnih razloga zašto sam krenula s lchfom, nekako se nadam da to mogu izbjeći jer sam bila jedno vrijeme vagala sve i računala i bilo mi je ubitačno. jel to neophodno? mislim, ako je, šta ću, računat ću :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.