New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  123 136>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (3) Thanks(3)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pokažite što jedete! ;)
    Posted: 11 Srpanj 2013 at 01:37
Ok ekipa, s obzirom da sam u zadnjih par mjeseci skupila poprilicnu bazu svojih obroka na mobu :) i zapravo ih planirala baciti na blog i napraviti pricu oko toga, pala mi je ideja da umjesto toga ili uz to, otvorim i temu gdje cemo svi skupa moci prezentirati kako se mi to lijepo i zdravo hranimo Wink i usput dati poneku idejicu jedni drugima, kad nam zašteka kreativnost, a i motivacija bome.

Neki od nas više vole jednostavne obroke, neki se vole igrati sa hranom i stalno smišljati nešto novo. Ja sam medju prvima, a nadam se da ce vas dosta biti i ovih drugih, jer ce ovo inace bit jedna jako suhoparna tema LOL

Znam da postoji slicna tema, dnevnih/tjednih jelovnika ali ovdje je poanta upravo u tome da to ne moraju uopce biti cijeli jelovnici, po redu, kolicinama.... može biti samo jedno jelo, ili više njih raspršenih po danima. I naravno, moraju biti uslikani! 

Dakle, mob i fotic u ruke i ajmo...dokažite da se držite pravila Tongue


Ja krecem, sa prvih 5:





Zobene + posni + cimet

Jedan od mojih cestih obroka, najcešce dorucak s tim da inace nisam sklona imenovati obroke :) tako da zapravo ovako nešto može poslužiti za bilo koji dio dana, ako mi se uklapa u plan i program.








Piletina + salata + rajcica + maslinovo ulje

Jedan lagani, low carb obrok, uglavnom za dane bez treninga, ili kad prekrdašim sa UH-ima Wink Nešto novo, ha? Tongue









Rižoto od liganja + poriluk

Jedno od najdražih jela, bakina kuhinja Heart + naravno dopunjeno porilukom, ipak moramo pazit na vlakna i popunit tanjur Big smile Inace, dobra hrana prije treninga Wink










Šnicle + prokulice

Vrlo jednostavno, jako fino, za mene. Još jedno od laganih jela, u kojem cesto guštam - a nekad se, sada malo cešce, i koja fetica raženog kruha pridruži Smile









Zobene + whey + borovnice

Još jedna klasika ali...spas ovih zadnjih dana, kad je jednostavno prevruce za kuhat! Inace, jedan od favorita za obrok prije treninga, a nekad i poslije Wink




To je to od mene, za sada....imam ih još brdo i slikam i dalje Smile Ali... da sad malo vas vidim? 








Edited by Gym_girl - 11 Srpanj 2013 at 01:45
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 02:19
Odlicna ideja!

Gymka, predlažem da slikice budu puno vece, kako bi nam svima krenule sline. Big smile
Znaci, slobodno stavljajte vece slike jer je to ideja teme.

Sad možemo birati obrok i prema bojama / izgledu. Tongue


Edited by Zoki - 11 Srpanj 2013 at 02:20
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 07:26
Super, Gym!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 08:05

Salata, paradajz, zelje, kelj, tunjevina, maslinovo, sol, ocat jabucni



Dagnje buzara s rižom:)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:30
Evo jedan moj dorucak na dan pražnjenja



feta fitness kruha, prsa u ovitku, namaz od posnog sira i zacina, tvrdo kuhano jaje, pomidor
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:30
Zoki, mislila sam to ali su slike bile toliko velike da je bilo negledljivo Big smile

Anyway, uzmite povecalo Tongue


Lola Thumbs Up








Eto ga, promijenih uploader Smile


Dakle -  omlet + špinat + rajcica       - od dorucka do vecere Wink




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:49
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zoki, mislila sam to ali su slike bile toliko velike da je bilo negledljivo Big smile

Anyway, uzmite povecalo Tongue


Ova zadnja slika je OK.
Znam da su fotke ogromne kad ih slikaš, ali ih možeš u paintu smanjiti. Tongue

 




Edited by Zoki - 11 Srpanj 2013 at 11:49
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 11:52
Prevruce je za pimplanje po paint-u Tongue Big smile


Nema veze, rješeno, sad cemo ovako  Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 12:11
Davore ovo tvoje izgleda mrak (ja bi sirni namaz izbacila, ne volim ga) no kako se uspiješ zadržati samo na jednoj šniti? Dvije su onako optimalneEmbarrassed 
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 12:25
Originally posted by Lola_zgb Lola_zgb wrote:

Davore ovo tvoje izgleda mrak (ja bi sirni namaz izbacila, ne volim ga) no kako se uspiješ zadržati samo na jednoj šniti? Dvije su onako optimalneEmbarrassed 


ma namaz je izvrstan.. posni sir, maslinovo ulje, malo slanutka, zacini.. sve to smiksano.. super bude...

samokontrola :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 12:26
Will power Wink






Edited by Gym_girl - 11 Srpanj 2013 at 12:27
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:02
Patlidjani s tunom

180 g patlidjana
110 g tune u salamuri
60 g mozzarele (ja koristim s - budget intersparovu jer ima manje masti od regularne)
80 g crvenog graha (može iz konzerve ali da je bez dodanih šecera ili isprati prije pravljenja)
Narezati patlidjane na kolutove i nasoliti ih tako da puste vode (cca 30 min). U posudu staviti ocijedjenu tunu (ocijedite dobro inace ce biti prerijetka smjesa) i grah. Miješati štapnim mikserom dok se sve ne sjedini. Dodati zacine. Ja dodajem chilli u prahu, cešnjak u prahu, kurkumu i papar. Poslagati patlidjane na masni papir, rasporediti smjesu na 6 kolutova patlidjana te na svaki staviti narezanu mozzarelu. Zapeci u pecnici na 200 stupnjeva, 20-30 min

Bomba prije treninga
Ukoliko znate da vam slijedi naporan trening, ovakav dorucak pomoci ce vam da ga odradite u punoj spremi.
Potrebno vam je:
35 g integralnog griza (za kupiti u intesparu)
23 g whey proteina okus cokolada ili cookies ili okus po želji
5 g tamne cokolade (80% i više kakaa)
100 g svježeg ananasa
Skuhati griz na 2,5 dcl vode. Dodati whey kada se griz malo ohladi, naribati i umiješati cokoladu te dodati narezani ananas. Složeni ugljikohidrati, šecer iz voca i protein iz wheya cine ovaj recept pravom preworkout bombom


Sladoledic
Potrebno vam je:
200 g posnog sira (najbolja je Lidlova laka skuta)
15 g whey proteina okus cokolada (ja koristim okus cookies, može i bilo koji drugi okus)
10 g kokosovog brašna
10 g tamne cokolade (ja koristim tamnu cokoladu s narandžom iz konzuma) ili 10 g kaka u prahu
10 ak kapi stevije u tekucini
Pomiješati sve sastojke osim cokolade (vilicom ili štapnim mikserom). Na kraju naribati cokoladu, a komadice koji ostanu umiješati unutra. Ukoliko ste na low carb-u, a masti su vam dozvoljene u vecoj kolicini slobodno dodajte 15 g badema nasjeckanih umjesto cokolade. Probala sam i sa žlicicom instant kave isto nije loše :)





Edited by avangarde - 11 Srpanj 2013 at 14:04
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:05
malo su velike slike
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:15
nema veze što su velike, još i bolje, ovo je odlicno! Star

Inace se i ja znam igrat sa Milbonom, wheyem i dodacima, pogotovo ljeti Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:24
ovo su uglavnom kao što vidiš obroci iz high dana, ovi ostali mi nisu zanimljivi i ne volim ih pa nisam stavila doduše, jucer sam pravila neke puding muffine jer sam bila na low UH danu.. evo, ide i to
150 g bjeljanjaka
2 mjerice whey (cokolada najbolje, može i cookies)
15 g kakaoo praha
125 g malomasnog jogurta ( 0,1 % m.m)
zagrijati pecnicu na 150 C . Sve sastojke pomješati zajedno , te na kraju smjesu uliti u kalupe za mafine. Peci 20 min. na 150 stupnjeva


i naravno šalica crne turske
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:31
Kako ovo dobro izgleda!! :))))))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.