New Posts New Posts RSS Feed - pomoc mi je potrebna hitno! :(
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc mi je potrebna hitno! :(

 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 4.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 14:58
hvala ti babaa!! kako kod tebe ide jel napreduje se šta...malo malo pa te vidim u ispovjedaonici hahaah :)))
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 13:30
bravo,baš mi je drago zbog tebe!!!!!!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 09:59
hihih ;)))) hvala ti! šta se desilo sa forumom?? :S
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2013 at 21:20
Bravo
Jako mi je drago zbog tebe i samo tako nastavi dalje
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2013 at 20:34
hehe još 3 dana nisam mogo izdržat...od mjesec dana kako sam poceo sa forumom i prehranom imao sam 59,6 kila...danas nisam mogo odolit stao sam na vagu koja je pokazala 63,3 kile :) sve iz povrca voca....mesa kruha riže krumpira...posnog zobenih mlijeka....možda je i nesica pripomogla kojoj kili X) hahah....al uglavnom gledao sam slike kosti koje su mi ispale....su sada pokrivene i bole se osjecam ko nikada treninzi su mi postali lakši tako da i tražim da dodam još koju vjecbu u programe da si otežam jednostavno fenomenalno...i što sam uveo navecer posni sir ovih dana...osjecam nešta da mi gori u stomaku dok spavam ne znam jel je to dobro! i jedan neugodnjak koji me prati kroz mjesec plinovi strašni i neugodni....i serem skoro svaki dan ...(oprostite na izrazu) hahah....dosta promjena....više mi nije u glavi neka definicija samo gore kile jaka prehrana danas sutra još jaca i jaki treninzi...naravno nisam tip neki za utege ali sklekovi su mi ono obozavam ih i benc...to me sutra ceka ....kada vidim prsa kad su mi ko od purana se naprsila naprosto ne mogu da opišem taj momenat srece hahahah eto malo serendam u nekoj euforiji sam....ovih 2 dana me vukla anoreksija koju sam imao...onako koda šapuce mali vražicak...udebelio si se..plocice ti se skoro en vide....vidi salo što ti je prekrilo kosti..strašno u ogledalu sam si izgledao ko 100 kilaš ...ali Hvala Bogu nisam posustao i mislim da sam skužio ljek...svaki puta kada me tako nešta kao progoni....dodam enšta novo..eto i navecer jedem posni....dodam kalorija više....baš u neki inat...i koda nestane strah....eto toliko malo od mene nisam dugo hahah X) pozdrav ekipico! :D tu bar mogu reci ispuhat se kada niko nas ne razumije...naš nacin života...."zdravi" al nisu ni osjetili kako je to pa ih i pomalo žalim....izbjegao sam rodjendan haha....kolace..rodjendansku hranu znate vec kako to ide....sve i rekli su da sam poludio hahahah :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 14:09
hvala ti puno!!!! niej još službeno!!! ali je na pragu!! pda nosti cu sa sobom obroke to naravno..kada idemkod cure ponesem si dorucak hahahahah :DDD ice to sam nek ide!!! hvala ti na savjetu! :)) drago mi je da si imala slicnu situaciju i da si sa iskustvom mi prenjela to još jednom hvala! :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 13:14
Ma sve ceš si posložiti, vidjeti ceš najbolje kako ti odgovara (nekad sam i ja nosila na posao svježi sir i neku vocu za medjuobroke) sad mi ovako odgovara, tako da ceš i ti sebi složiti najbolju kombinaciju.

Evo vidiš da je dobro dobio si posao , bravo sada ce valda biti lakše obzirom na prije spominjanu recesiju.
Srteno
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 12:51
tak i ja ...eto sazno sam da u pol 9 moram biti u radnji..znaci u 8 mogu jesti ujutro jer tak mi odgovara cim otvorim oci odmah jedem...pa cu cekat tak oko 11-12 pojedem jabuku ne mogu drugacije....pa rucam oko 2 i odna mogu anstavit dan normalno medjuobrok trening pa vecera..i poslje vecere posni......sam sam mislio da mi niej pre dugo tako inace jedem sat ipo poslje oko pol 10 ....valjda ce bit dobro...dok popodne radim ne jebe me ..odna mogu u pol 10 ujutro jesti neki medjuobrok trening pa rucak i na posao vecerat mogu io na poslu tak da me to ne sekira :D! :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 11:47
Jedi ujutro cim se probudiš. Ja u tjednu kad radim doruckujem u 7, a vikendom oko 9 ili 10 ovisno kada se probudim. Kada radim (od pon do pet) stignem pojesti još dva obroka rucak i veceru i to mi super odgovara.
Eksperimentirala sam i sa dužim razdobljima posta (samo dva obroka, dorucak i vecera) i to mi je ponekad isto odgovaralo, mogla sam isto dobro odraditi trening i super funkcionirati.

Dakle, ono što hocu reci probaj malo eksperimentiraj sam i vidi što tvom tijelu najviše odgovara. Ja sam probala i warior ali sam zakljucila da jednostavo ujutro cim se probudim moram jesti, tijelo ti samo sve kaže samo ga moraš slušati.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2013 at 11:22
evo ovako dobio bi možda posao....e sada inace doruckujem oko 9-10 ujutro svai dan..ako bi dobio posao dizo bi se u 7...iance se dižem oko 9-10 pa odma dorkujem...e sad imam pitanje da cekam ta 2 sata pa jedem u 9 ili 10...ili da odma jedem u 7 i cekam dok ne završim posao rucak:/ imam naviu odma papat haha...a sada ne znam dali je dobro tolko ceati ujutro jer cu se dizat oko 6 pol 7 ..pa kak vi ako jedem u 6-7 moram ceat do 2 rucak....to je pun kurac bez jela mogu jedino u medjuvremenu jabukicu pojest :D organiziro sam si vježbanje..ao ujutro radim normalno vjecbam ko inace oko pol 6..a ako popodne oko 3 pocinje vježbam oko 1 popodne pa onda rucam...sam me zanima to ujutro kako vi?? :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 16:52
ak nema odna više ne znam šta da radim hahah :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:28
Ajoj šta da ti kažem! izgubio sam volju ...za svime što se tice recesije i posla i svega! valjda tako dodje s vremenom svima...neka ...kažem sam sebi mlad sam bit ce bolje! ima i gorih od mene....šta ja serendam...nek imam šta iznad glave...da ne kisnem da se ne smrznem....nešta stavit u želudac popit....i obitelj imat uza se i ljude koje volim! tako da ono od stanja kakvo je danas..može se naci nešta pozitivno!..a nadam se da je dobar vec mjesec dana kemijam dodajem! sada uz vježbanje koej imammoralo bi biti napretka nadam se! :)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 15:22
Dobro ti izgleda jelovnik i samo tako napred, nema odustajanja
Što se tice recesije, misli pozitivno mora biti bolje...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 14:25
ovo 1/5 jaja....to je jedno cjelo jaje i 5 bjelanjaka!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2013 at 14:23
pošto su neki rekli da sam štedljiv! hahah..(recesija) u prehranu sam odlucio dodati još 100g kruha...jbga nisam baš dobro stojeci ko što sam naveo (recesija) pa kako kada jedem bjeli...nekad crni..integralni baš ne mogu si još priuštit možda zvuci smješno al jedva zobene posne i meso si priuštim još ovo bi me ubilo jaj!!!! tako da evo! sada današnji jelovnik mi je ovako izgledao :P :P

1. Dorucak-200g zobenih + 2Dl mlijeka + Jabuka 200g = 944 Kcal 32P 148 UH

2. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

3.50 g tjestenine+ 1/5 jaja+ 125g Posnog + 100g kruha=899kcal 93,5UH 95P

4. Medjuobrok-Jabuka 200g =92 kCal 24 UH 0.6 Proteina

5.100g Piletine 125g posnog 50g tjestenine =420kcal 41,5UH 48P

sa 4,7g UH-a po kg na 5,5Uh-a po Kg i za 250 kako kažu kalorija više! tokom dana idemo samo pravo makar...izgledao ko oni policajci što papaju krofne! neka...ako dodje do toga....onda cemo da savjetujemo se medjusobno hahahah!!!!!! covjece...da nisam vas ljudi upoznao dan danas bi...3 zdjelice kornfleaksa papao :/ pozdrav ekipico!!!!!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 16:34
aaaaaaaaaaaa to nisam znao :DDDDDD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.