New Posts New Posts RSS Feed - pomoc oko treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pomoc oko treninga

 Post Reply Post Reply
Author
xterminate View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xterminate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pomoc oko treninga
    Posted: 26 Lipanj 2016 at 23:18
Pozdrav svima,

Imam 25god,165cm i 46kg. Glavni cilj mi je dobiti na tezini,snazi, izdrzljivosti ili jednostavno receno - poboljšati sveukupno zdravlje. "definiran" izgled bih stavila na drugo mjesto, dakle poželjan je, no ne i imperativ.
Prvo pitanje koje se namece je mogu li to postici vjezbanjem kod kuce, bez odlaska u teretanu?
U protekla 2-3 mjeseca sam ozbiljnije odlucila poraditi na tome. Povremeno sam radila razne bodyweight vjezbice, ne pretjerano redovno, izbacila sam junk namirnice skoro u potpunosti i to je prakticki jedino u cemu sam bila disciplinirana. Jelovnik mi se uglavnom sastoji od posnog sira, grckih jogurta, zobenih pahuljica, tune... Od nedavno pijem i whey kako bih zadovoljila dnevnu potrebu proteina jer nazalost cesto preskacem potpune obroke s mesom (piletinu i puretinu jedino volim).
Tezina mi je ostala ista i rezultat je taj da vise nisam "skinny fat" nego jednostavno skinny uz vidljiviju definiciju to malo misicne mase koje imam.

Sto i kako dalje? Gym mi je odbojan pa sam kupila par utega koje planiram početi koristiti (normalne s promjenjivom tezinom :d, s obz da sam iz komentara ovdje zakljucila da vecina smatra kako su mini fancy obojane bucice za cure zapravo beskorisne i gubljenje vremena u mojem slucaju.

Jel bi imao tko volje pomoci oko sastavljanja vjezbi? (da sama ne eksperimentiram s modificiranjem onih iz FAQa na forumu...trebalo bi samo prilagoditi tj izbaciti neke za sto nemam opremu)

Hvala puno unaprijed na svim prijedlozima, savjetima i kritikama :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.