New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc u mrsavljenju?!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc u mrsavljenju?!

 Post Reply Post Reply
Author
Zara87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 19 Veljaca 2019
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zara87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoc u mrsavljenju?!
    Posted: 19 Veljaca 2019 at 21:17
Pozdrav svima. Prije nekoliko godina sam pisala na ovom forumu i bila sam poprilicno aktivna, imala sam 59kg na 175 visine, to je bila moja kilaza godinama, zatim sam se udala i prestala vjezbati evo skoro pa 3godine. Dobila sam 11-12kila jer naravno jela sam sve najgore i bila neaktivna. Moze li mi neko pomoci od cega da krenem da se dovedem u red? Pocela sam vjezbati Daliborov trening, imam dosta opreme, ali nikako nemam onu motivaciju otprije


Back to Top
zmajcek68 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 09 Rujan 2018
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmajcek68 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2019 at 21:55
Hej,lijepo pozdrav!Sa sjetom gledam tvoje mjere!Hahahha...Ja sam imala 65 na 177!Skoro pa smo blizanke!Hahaha..

U treninge se ne kuzim ,javit ce se cure koje znaju!Ajde napisi svoj jelovnik,kako inace izgleda!
Before 68 After 86
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2019 at 08:54

Pozdrav Zara!

Ja vjerujem da puno toga i sama znaš, ako si već bila s nama i održavala takvu kilažu Treba se samo motivirati, a ta motivacija mora krenuti iz dubina pa lijepo sjedi, zapiši što želiš i zašto to želiš do najsitnijih detalja. Taj popis stavi negdje na vidljivo mjesto i sklopi dogovor sa sobom da ćeš za par mjeseci gledati u taj papir i smijati se kako je to ustvari bilo lako

E, a da bi znali otkuda je najbolje krenuti - možeš nam malo napisati kako sada jedeš? I koliko se dnevno krećeš uopće, koliko si u mogućnosti vremena posvetiti aktivnostima?

Koliko god imaš, imaš li djece?

Zdravstveno si ok, nikakvih problema, lijekova itd.?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.