New Posts New Posts RSS Feed - Pomoć oko treninga
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoć oko treninga

 Post Reply Post Reply
Author
Aee321 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 06 Rujan 2019
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aee321 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pomoć oko treninga
    Posted: 06 Rujan 2019 at 17:32
Pozdrav,novi sam ovdje i trebala bi mi pomoc oko treninga. Imam doma 2 podesiva utega (bucice) i htio bih poceti vježbati. Imao sam u planu nesto kao upper Lower Split (vec neko vrijeme radim full body), pa bih bio zahvalan ako bi mi netko mogao sastaviti kvalitetan programa treninga sa bucicama i vlastitom težinom.
Hvala!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2019 at 10:59

Aee, pozdrav, na internetu ima puno dostupnih primjera treninga kojima se možeš poslužiti, a a za svaki individualizirani plan treba malo više i truda i naknade za taj trud Smile

Ja ti samo mogu reći - s obzirom da već neko vrijeme radiš full body već si upoznat sa nekim osnovnim vježbama i pravilnom tehnikom izvođenja istih (nadam se) pa ti nebi trebalo biti teško odvojiti te vježbe na upper/lower dane, dodati još pokoju da podrži te glavne i/ili neku vježbu da naglasiš ono što biš najviše htio. Različiti su načini sastavljanja koncepcije treninga i svi ovise o raznim varijablama koje treba malo detaljnije razraditi ovisno o pojedincu.

Ono što možeš je izabrati/smisliti nešto sam, eventualno postaviti tu da ti netko komentira, i eksperimentirati dok ne nađeš ono što ti najviše odgovara.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.