New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav 😜
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav 😜

 Post Reply Post Reply
Author
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav 😜
    Posted: 25 Studeni 2015 at 18:42
Ciao, treba mi pomoc. Radim na brodu I nemam puno vremena niti mi je internet dobar da istrazujem. Dali mi netko moze staviti link ili napisati kako da si napravim pravilan program za vjezbanje. Teretana mi je dostupna , Ali Nisam fan masina.draze su mi body weight vjezbe I vjezbanje sa bucicama . Prije Sam radila preko programa koji mi sada nije dostupan. Ogranicena Sam vremenski. Prehrana mi je kako stignem jest. Ali nemojmo raspravljati o prehrani. Teorija mi je jasna samo sto trenutno po mom rasporedu nije moguce. Pone kad, sve cesce ovih dana bacim u kljun neku glupost jer mi je na zalost jedino to dostupno te se to pocelo polako lijepiti i na moje tijelo. Posto sam okruzena debelim i bolesnim amerima panika me lovi i iz dubine srca svog molin nekog da mi pomogne kako napraviti program da je efikasan i kratak posto moram i odspavat koji sat. Fizicki sam aktivna cijeli Dan, od kardia mi se zeludac okrece posto uglavnom trcim cijeli dan sa teretom na lijevom ramenu. Molim sve koji mogu i znaju da mi pomognu jer sam totalno nesposobna sama sebi pomoc. Hvala i ugodan dan 😊😄😊
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2015 at 18:48
I molim vas bez filozofiranja oko prehrane, kad Sam u mogucnosti jedem pravilno, kad nisam jedem sto mi je dostupno jer glad a necu bit 😄 Thank youuu 😊😊
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.