New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav  svim Fitovcima (:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svim Fitovcima (:

 Post Reply Post Reply
Author
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svim Fitovcima (:
    Posted: 21 Kolovoz 2014 at 16:19
Pozrav Fitnvcima!

Uglavno imam 13g dolazim iz Zagreba.

Ovo je najbolja fitnnes stranica u hrvatskoj tako da sam se i ja htio priključiti sve je super objašnjeno na njoj i jako mi se sviđa.

Imam 164cm 42kg(mršav sam al to me ne brine) imam sjajne trbušnjake a želja mi je povecati misice na rukama prsima i ojačati leđa i ramena,
ako ima ko kakav savjet rado ću ga poslušati ali meni je zasad ovakav plan rada : 50 zgibova 200 sklekova 5x 5-6 vježbi za trbušnjake po 20-30 ponavljanja 8 vježbi sa elastičnom trakom i 10 vježbi sa ketballom(ne preko ramnea da mi se rast ne zaustavi 40 čučnjeva na dan na air pad-u(nekad i sa kettleballom radim), i na kraju 1h trčanja(sprint)-zagrijavlje 5 min zatim 3 kruga 200m 4x 50m sa odomorom 4x 100m s odomorom i 200m 2x i za kraj 3 min trčanja+istezanje
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2014 at 17:04
Sa ovime ćeš biti još mršaviji :)

imaš 13 godina!

jedi sve uživaj.... ne opterećuj se sa brojem ponavljanja... odradi na šipci..sa tijelom nikakve utege ne diži... 

Najradije bih ti rekao da uskočiš u bazen i plivaš LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2014 at 18:07
Necu jer jedem vise neg prije. sam zelim doc u formu tak da se vidi napredak naci vece ruke prsa i jača leđa+ da mogu prek 50 sklekova i 10 zgibova
Back to Top
janfit1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote janfit1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2014 at 18:11
A znam da mogu posto sam u samo 2 mjeseca uspijo stvorit trbušne mišiće kakve sam htio
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2014 at 18:17
Još se razvijaš :) treniraj 2-3 puta tjedno cijelo tijelo sa svojom težinom i to ti je to :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.