New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima, evo i mene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima, evo i mene

 Post Reply Post Reply
Author
PecaZmaj7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2014
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PecaZmaj7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima, evo i mene
    Posted: 17 Kolovoz 2014 at 12:41
Zdravo svima, moje ime je Vukašin, i trenutno u mom životu fitnes zauzima važno mesto. Još od malena me interesovao nutricionizam i generalno pravilna ishrana, a tek od skoro sam zaista shvatio i iskusio šta to znači. Redovno vežbam, i puno sam toga pročitao o mnogim dijetama, priručnicima za mršavljenje i tako tim stvarima. Započeo sam i svoj fitnes kanal na You Tube koji se zove Zdravlje za sve, i koji je prventveno namenjen amaterima uj svetu fitnesa, koji žele da znaju i da razmenjuju svoja znanja, o tome kako i čime i gde i šta promeniti pa imati jednostavno zdraviji i bolji život. Za sve početnike koji žele smršati, koji žele ostati tu gde jesu, za sve koji žele bar nešto novo čuti, pogledajte moj kanal i naravno ostavite vaše komentare kako bih znao šta promeniti i poboljšati!!! Pozdrav 
Nikada se nemojte predati!!!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 17:36
Lijepi pozdrav.... zamolio bih te samo ako nije problem link da nam postaviš svima :)

Te naravno željni bi bili tvoga znanja , da budeš aktivniji i pišeš .... svatko ima svoju perspektivu i znanje sa te strane..i bil obih nam svima drago da češće pišeš ovdje ... bilo to na blogu ili forumu lijepi pozdrav :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2014 at 17:56
Pozdrav :)
Svakako ću proučiti tvoj kanal, samo ostavi link
Back to Top
PecaZmaj7 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2014
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PecaZmaj7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 18:58
Izvinite što nisam ranije odgovorio, imao sam nekih problema. Za sve one koji žele da vide moj You Tube kanal link je   https://www.youtube.com/channel/UCq-1VYSiI0LqNCX1REveDGg. Gledajte, komentarišite, ostavljajte svoja mišljenja, zaista mi znače. U stvari to je i cilj samog kanala da pokrenem druge ljude da pričaju zajedno o zdravlju. Ali veoma mi je teško, posebno u mom gradu, tako da ću zaista da iskoristim ovaj sajt. Hvala!!! 
Nikada se nemojte predati!!!
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 22:46
Savjet, editiraj malo videe i vise koristi nekakve shematske prikaze jer ljudi vole takve stvari vizualnog tipa i lakše razluce neke stvari, govorim o onima koji pojma nemaju o ishranu, lako za nas koji možemo pohvatati što govoriš, sretno s radom. :)
24/7
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.