New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav svima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav svima!

 Post Reply Post Reply
Author
kiky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav svima!
    Posted: 26 Sijecanj 2015 at 09:40
Davno sam se registrirala na ovaj forum,čitam,pa prestanem,pa opet počnem.SmileJako su zanimljive teme, ima korisnih informacija,pa sam  odlučila iste primjeniti na sebe,budući da mi je to jaaako potrebno. Visoka sam 168,teška 82 kg.Prestala sam puštiti cigarete i nakrcala kg,u roku keks,apetit mi je jednostavno podivljao. Počela sam vježbati,treninzi snage 3x tjedno plus kardio,sredila sam prehranu i nadam se rezultatima. Bit će mi drago tipkat se s vama. LP
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 10:05
Pozdrav
Sretno s namjerama i obaviještavaj nas o napretku :)
A ako ti se da možeš napisati i jelovnik da vidimo kako jedeš
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 10:17
Pozdrav kiky,

dobrodošla i sretno. Nadamo se da ćemo znati pomoći ako nekad bude bilo potrebno.
Samo ustraj u svojem naumu i nema sumnje da će rezultati biti super!
Be healthy, be happy.
Back to Top
kiky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 12:36
Hvala na dobrodošliciWink Ustrajat ću..
Naravno da ću napisat jelovnik,nema problema,pokušavam bit sita i ne gladovat.Smjene na poslu mi ne pašu, radim i noćne, tako da se s tim borim, još. Od životinja jedem samo ribu
D: zobene oko 50 g(kuham u vodi ili ih samo prelijem vrućom vodom)dodam wheya ili
     složim red zobenih,pa red posnog,pa red šumskog voća onako u veću čašu ili napravim proteinsku palačinku     i namažem posnim
Nakon treninga whey sa grožđanim,nekad bananu uz to-tad baš nisam gladnaDead
R:  jučer sam jela aljašku kolju s brokulama,cvjetačom
     prekjučer oslića, oko 50 g int.riže i 200 g povrća(blitva,kupus,prokulice,brokule,cvjetača,što imam u frižideru),
     rižu ili kruh ubacim kad mi je ručak poslije treninga,kupila sam u bio bio kruh vodeničar
M:uzmem šaku badema,malo posnog
V: većinom što ostane od ručka(skuham duplo da ne moram raditi večeru)
pred spavanje posni(oko 150 g) sa žličicom maslaca od kikirikija
Nadam se da je dovoljno za početak,ako što treba promijenit, oduzet ili dodat,slobodno recite.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 14:05
Dobrodošla kiky!

Ovo je super Thumbs Up Skoro da ti nemam ni što reć :) Ne znam kako izgledaju ostali dani ali ovo je baš lijepo posloženo. Kad si krenula ovako?

Jedeš jaja?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
kiky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 18:39
Bok,Gym, sad si me usrećila!Ovako sam počela jesti od 12.1.ove godine,ali prvo sam dobro proučila forum.Tako da ste mi,vi forumaši već pomogli svojim jelovnicima.Naravno da jedem jaja,napravim omlet s tunom,gljivama,svježim mladim sirom.Radila sam i proteinske palačinke-jaja,zobene,whey.Nastojim svaki dan "odradit" baš ovakav jelovnik,samo mijenjam namirnice.Ako baš moram nešto zgriješit,gledam da to bude iza treninga.
Prije 2 god.sam čitala ovaj forum,radila kružne treninge i dobro sam se stesala,ali sam i pukla jer sam sebi uskraćivala ugljikohidrate,kad sam ih stala tamanit nije mi bilo kraja.Naučila sam i tu lekciju i sad ću polako,ali sigurno do željenog rezultata.Valjda stignem tamo negdje do 7.mj obavit što sam naumila,samo da me entuzijazam ne napust.
Back to Top
SamoTvoja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2014
Location: Bosnia
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoTvoja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 22:13
Nema odustajanja i gubitka entuzijazma :) Samo hrabro Thumbs Up
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 22:27
Slažem sa da ideš dobrim putem Ja također jedem otprilike ovako.Super je što jedeš zdave namirnice i ne bojiš se povrća kao mnogi koji pokušavaju smršaviti.Baš me zanima rezltat nakon 15-20 dana jer su u početku promjene najbrže-naravno ako se pridržavaš sadašnjeg "režima".
Svakako javljaj kako ide
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
kiky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kiky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2015 at 23:25
Hvala Samo tvoja i Tina!Povrće mi je spas,napuni mi tanjur i želudac,a bome proradi i probava,samo negdje sam na portalu pročitala da ta renesansa ne traje dugo:-o,steta.Odavno nisam ovako puno jela,a već osjetim da mi je trbuh zategnutiji, ravniji,u samo dva tjedna.Prvi dan sam imala 84.5 kg,otišlo je oko 2 kg, ali vagu ću izbjegavat,bar za početak jer me zna baciti u očaj a to mi ne treba.Izmjerila sam se metrom na početku,nadam se da će mi on biti skloniji,;-)
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2015 at 21:41
Ja se bez povrca nemogu vise zamisliti,makar bila samo obicna salata sa strane.Puno vode,vitamina,vlakana,boja i vecinom hrskavost.MMMM,definitivno savjet za mrsavljenje smanjit kolicinu rize/paste/kruha itd i zamijeniti sa povrcem
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.