New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav
    Posted: 04 Srpanj 2014 at 13:29

evo ukratko predstavljanje, 38 god, 178 cm, 84 kg.

Od trećeg mjeseca skinuo sam cca 18 kg (sa preko 102 na 84) preko Insanitya i bez obroka nakon 18:00. Vježbao sam 6/7 oko 21:00 te sam kao PWM pio WHEY. Nažalost uz salo otišlo je i mišićne mase tako da sam sada smanjio Insanity tj. vježbanje na 4/7 te dodao Total GYM i TRX trake (2 x Insanity, 2 x TRX i total GYM). U PWM dodajem glukoze te prije vježbanja uzmem 2 g Kreatina sa malo glukoze (MultiPower).

Mislim da sad jedem dovoljno/kvalitetno koliko je to moguće uz posao (izbacio sam višak kruha, šećera, alkohola)

Ostalo je još malo sala recite mi griješim li puno? J

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 16:45
Ne jedeš kako treba :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 17:32
Da, bolje rečeno ne dovoljno često, a i malo me strah da ne vratim kile :-).
Mislim da bi bilo OK da imam pravi obrok oko podne
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 18:10

Teško je reći ako i koliko griješiš kad nisi ništa konkretno napisao Smile

Primjer 3 dana jelovnika?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 19:05
Evo da probam:
Ujutro malo kukuruzno pecivo
Dvije jabuke do podne
Oko podne sendvič ili konzerva tune, sardine
Popodne jabuka dvije
Nazalost tek oko pet klasican ručak sa family
Nakon vježbanja gore opisani PWM.

Inace super sam zadovoljan promjenom, no kad bi mogao vratiti malo mase u prsa i ruke te istaknuti trbusnjake s obzirom na godine i dosadašnje stanje bilo bi super
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 22:17
Ne znam kako izgleda klasičan ručak sa family :) ali ostalo je malo suhoprazno.

Pecivo sa čim ujutro, samo? PWM je zadnji obrok? I tako je uglavnom svaki dan?

Teško će se tako masa vratiti :) a i naravno, pitanje je treninga.

A ovo "ništa poslije 18 h" zaboravite, svi Smile Uvijek postoje kombinacije i nema jednog načina za sve ali većina prestaje jesti nakon tog vremena iz krivih razloga. Ne odričite se večere (pa ni malog obroka  prije spavanja ako treba) samo ju pravilno iskombinirajte. Može se jesti i u ponoć ako to nije bilo što i ako je uklopljeno u cijeli dan....









"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2014 at 23:10
:-) za klasičan obiteljski ručak ti je danas npr. bila riža sa graškom i tikvicama, bijelo pileće meso (pohano) i paprika kao salata

da pecivo si uzmem na putu od parkinga do firme no i to je super budući da do prije koji mjesec nisam ništa jeo do podne i imao preko sto kila. No moram priznati da nije bila stvar do doručka, već do totalne neaktivnosti tijekom dana te čipsa i pive navečer.

PWM mi je zadnji obrok jer sam npr. danas vježbao od 22:30 i kaj da sad idem jest prije spavanja ? 
Probat ću ujutro počet jest neke pahuljice sa jogurtom ili mijekom mislim da će to već biti veliki napredak 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:07
Sviđa mi se ručak Smile

I kad budeš gladan nakon takvog doručka? :) Osjećaš li manjak energije, pospanost, pad produktivnosti tokom jutra? Tu bi ti trebalo malo ravnoteže - da, pahuljice (po mogućnosti zobene ali tome slično, ne one krcate šećera) sa mlijekom i jogurtom bi bio dobar početak. Umjesto mlijeka i jogurta se možeš poslužiti posnim sirom, još bolje - ako ide :) Ili wheyem.

I ovi međuobroci bi se mogli malo bolje složiti, barem ubaciti šaku-dvije orašastih uz neku voćku. Jedan od meni najdražih obroka je mix posnog sira, neke voćkice (trenutno borovnice i breskve) i žličica-dvije lanenih sjemenki ili mljevenih oraha/badema ili maslaca od badema/kikirikija....tu još može ići jogurt, whey.....a nekad uz voćku popijem i samo čašu mlijeka.

Što se obroka nakon treninga tiče, sve ovisi kada ideš spavati. Ovo i je zbilja malo kasno tako da nema baš puno prostora :) iako bi tu možda i stao neki lagani obrok, sat nakon pwm-a, ako ima vremena za to. No nije ni toliko bitno, bitno je što se dešava tokom cijelog dana. Ako ti je tako najlakše, samo popiti i bok, onda pusti tako, prvo popravljaj početak dana.  Ja bih na tvom mjestu možda taj whey pomiješala sa posnim sirom, ili bar jogurtom i umjesto glukoze ubacila nešto zobenih, da ipak malo dulje potraje taj obrok :) Ili sam whey smiksala sa zobenima..u kašicu, ili čak pojela malo cjelovitog kruha uz taj whey.....ali to sam ja Big smile


Uglavnom, sredi malo taj doručak, i međuobroke, već bi to moglo rezultirati nekim promjenama. Ovako proteine uneseš tek za ručak (a možda i ne svaki put) i u tom pwm-u. Premalo, svaki obrok ih mora sadržavati. A i vidjet ćeš da ćeš tako biti sitiji. 

I da, ne zaboravi zdrave masti  Wink




Edited by Gym_girl - 05 Srpanj 2014 at 17:11
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:14
[QUOTE = Gym_girl]

Teško JE reci AKO ja What time griješiš Kad NISI nista konkretno napisao Osmijeh

Primjer 3 Dana jelovnika?
[/ QUOTE]


Pogledaj malo bolje što je napisao prvi post :)

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:18

Što je napisao mett? :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:25
i bez obroka nakon 18:00.
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:31

Vidjela sam odmah ali meni to govori samo jedan dio priče...... i da to tog trena pojede sve što treba, uravnoteženo i kvalitetno, tih 18h mi nije tolika frka koliko god je nepotrebno tada zatvoriti usta. Iako sam pretpostavljala kako to izgleda, volim vidjet crno na bijelo. Sad kad sam vidjela znam otkud krenut :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 17:41
A nije :D al znaš i sama da u 9 sati onda trenkati navečer hehe.. no dobro upravu si slažem se :) Mah joj totalno sam ono van mozga ovih dana...kao robot sam .. za 2 sata u krpe LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 19:19
Pa da pojede nešto dobro u 18h i popije pwm nakon treninga i nije tako loša situacija...odnosno, nebi bila loša da je ostatak dana kako treba, a nije tako da....nisi van mozga, tu smo negdje - već smo na prvu loptu na poluslijepo pomislili isto i pogodili, ali znaš ti da ja volim u detalje ;)

Nedaj se, ti si jači od umora Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 20:03
Ma joj kada sam počeo raditi odlučio sam na deload... tjedan dana... morat ću ga prekiniti... hoću kile i kile hehehe :D

Nema odmora ... konstantno radim... mislim da će biti pad kilaže haha :D ima da se isklešem LOL

Kao da sam se spremio za natjecanje sam pocrnio hihihih .... ne znam nekako sam pretvorio taj umor u pozitivnu stranu...i više se mogu koncetrirati na trening :D Sve ima svoje :)))

Vidim da si preuzela..:D Samo neka sluša ne može naći bolje ovdje Smile
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2014 at 22:14
Gym_girl koliko sam ti duzan za ove savjete , puno hvala.

Prije podne ne osjećam glad tj. zamutim se kavama i uz posao prođe vrijeme gladan sam oko podne kad imam gablec. Sad kad "pazim" na prehranu lupam po voću.
Da ovo sa orašastim plodovima nije loša ideja za grickanje uz posao, inače informatičar sam tako da se fizički ne trošim na poslu.

Trenutno koristim od MultiPowera Formula 80 navodno ima duze djelovanje od cistog Wheya. No mogao bi ga dodatno pojacati sa posnim sirom.

Kakve su to zdrave masti, danas sam za dorucak odradio tri jaja sa malo špeka, na to si mislila?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.