New Posts New Posts RSS Feed - Pozdrav :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozdrav :)

 Post Reply Post Reply
Author
marianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozdrav :)
    Posted: 20 Kolovoz 2014 at 14:14
Hej :)

Imam 30 godina, visoka sam 172, a imam 62 kg. Već par godina se bavim različitim oblicima grupnih treninga, uglavnom jačeg intenziteta i dosta vježbi uz to. Trudim se hodati što više, ponekad planinarenje i tako to :) Isto se trudim hraniti zdravo, naglašavam trudim :) Mada volim dosta voće i uglikohidrate, a ponekad si dam oduška i uživam u slatkom. Ali sve u svemu ne pretjerujem. Dosta sam čvrsta, izgradila sam mišiće, ali opet imam dosta celulita, unatoč poštivanju većine klasičnih savjeta u borbi protiv njega :/ A i htjela bih skinuti još kojih 3-4 kg. A već dugo mi ova težina stagnira. Vidim da imate puno dobrih savjeta pa možda imate i konkretno za mene koji :)
Back to Top
headhunterz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 207
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote headhunterz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 14:38
Pozdrav, hoces manje celulita, hvataj se utega i kratkih intenzivnih treninga s vlastitom težinom tijela, nekakva hodanja i sl. sam prije zagovarao, ali je to blago receno goli ku.rac tako da ovo spomenuto samo radi + naravno ishrana neka umjerena, ne moras stalno bas jesti cisto i paziti na sve, samo gledaj da jedes po osjecaju i da ne pretovaras zeludac, dakle, puno kvalitetne aktivnosti i hrane po želji uz dovoljan unos proteina i nemas brige...jedino varljivo kod slatkog je to da slatko sprjecava signalizaciju mozgu o leptinu (hormonu koji ti signalizira da si sita) tako da slatko kad jedes imaj neku dozu koju ces pojesti i nemas straha od sala i celulita, nejde to samo tako preko noci, isto kao i dobivanje misica bla bla. Sretno!
24/7
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 15:23
What he said :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
marianne View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marianne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2014 at 08:51
ZAhvaljujem :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.