New Posts New Posts RSS Feed - Pozz :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz :D

 Post Reply Post Reply
Author
MicroGuy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MicroGuy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz :D
    Posted: 20 Kolovoz 2014 at 01:18
Pozdrav svima, ja sam Ivan, imam 70kg i visok sam 176cm. Sportom se bavim od 6. godine , nedavno sam krenuo na crossfit. Moj problem je sto se neispravno hranim, dorucak svaki dan jedem zobene pahuljice, za ručak je tu uvijek dosta povrca i mesa i svega :D za veceru uglavnom shake s bananom i zobenim (poslje treninga) to gore je super (ja mislim) ali moj problem je to sto jedem previse slatkog. Kada nekad prestanem jest slatko i te gluposti oko 2 tjedna sve bude super ono bas krenem u dobrom smjeru i onda opet krenem uglavnom moze neki savjeti u vezi toga. Btw. imam 14 godina :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 08:09
Moj ti je savjet da svakako ne razmišljaš o prehrani... nego jedeš što imaš :)... Normalno ako imaš domaće što god jedi definitivno voća i povrća...ali ne ubijaj se ako slatko pojedeš... imaš 14 godina...tek se počinješ razvijati... i crossfit? Dali je trener stobom? ili to sam radiš?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MicroGuy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MicroGuy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2014 at 12:03
Naravno trener je samnom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.