New Posts New Posts RSS Feed - Pozz zanima me Glutamin....
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz zanima me Glutamin....

 Post Reply Post Reply
Author
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz zanima me Glutamin....
    Posted: 22 Srpanj 2017 at 04:09
Idem u gym vec skoro 7 mj...  ojacao sam malo 😆
do sad sam samo bio.na bcaa sad pauziram od toga i pijem whey i glutamin.... posto sam tek poceo sa glutaminom nikad ga ranije nisam pio... zanima me nakon kojeg vremena se vide prvi rezultati tj ucinci glutamina.... znam da nije carobni prah ali
htio bih znati vise..  jer sve sta sam trazio.na netu je copy paste jednog te istog teksta


Edited by -sly- - 22 Srpanj 2017 at 04:10
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2017 at 09:06
Kakve rezultate tocno ocekujes "vidjeti" od glutamina? =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2017 at 15:40
pa vecu snagu... izdrzljivost

Edited by -sly- - 22 Srpanj 2017 at 15:40
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2017 at 13:59
ono na pitanje pomaze li whey bi odg a kakve rezultate bi ti od wheya....   kakav bilesnik i trol komentar mi je pomogao
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2017 at 19:09
Nisam najbolje shvatio namjeru zadnjeg posta... Da sam ja bolesnik i trol? Ili?

Prva stvar i osnovna, od nijednog suplementa neces dobit misicnu masu jer takav ne postoji...
Jedino od adekvatnog kalorijskog suficita (prehrane), i progresivnog napredka u treningu (frekvencija, broj ponavljanja, volumen, tezina), sto god radi za tebe...

Ako si isao pikirat na nekakav "volumen", najbolji suplement je eventualno kreatin, koji bi navlacenjem vode "relativno opet", mogao prividno povecati izgled/volumen misica..

Bcaa je taj koji se u konacnici koristi za protekciju misica (primarno u dijetama i deficitu), ali svoja opet "eventualna" svojstva ima u vecim kolicinama od propisanih, koje si rijetko tko zeli/moze priustit (40/50grama dnevno).

Neke novije studije pokazale su da od glutamina i nema neke svrhe, i da je u vecini slucajeva zapravo bacanje novca u vjetar...
Ja sam ga ionako oduvijek gledao iskljucivo kao dodatak prehrani koji igra nekakvu ulogu u jacanju imuno sustava, tj nekakvo gorivo za stanice tvog obrambenog sistema.

Konacni zakljucak je da glutamin vrlo vjerojatno neces "osjetit" niti "vidit" makar ga i na zlice jeo..
Bas kao i vrlo veliku kolicinu ostalih suplemenata. 
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
-sly- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -sly- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2017 at 21:54
isprika nisi trol hvala
a bcaa na pauzi sam 4 tj... jos 2 tj... cekam da prodje pa da nastavim

Edited by -sly- - 25 Srpanj 2017 at 21:55
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.