New Posts New Posts RSS Feed - Pozzzz Fitovci... :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozzzz Fitovci... :)

 Post Reply Post Reply
Author
oliver23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2014
Location: Umag
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote oliver23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozzzz Fitovci... :)
    Posted: 19 Prosinac 2014 at 18:03
Pozdrav...zovem se Oliver! Iz Umaga sam...imam 25 godina...178cm i 119 kila...nekad sam igrao nogomet i prije 2 godine prestao...od tad su se kile pocele ljepit za moje tijelo...ovdije sam se prijavio kako bi uz vasu pomoc lakse smrsavio... :)
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2014 at 23:07
Originally posted by oliver23 oliver23 wrote:

Pozdrav...zovem se Oliver! Iz Umaga sam...imam 25 godina...178cm i 119 kila...nekad sam igrao nogomet i prije 2 godine prestao...od tad su se kile pocele ljepit za moje tijelo...ovdije sam se prijavio kako bi uz vasu pomoc lakse smrsavio... :)

Pozdrav i dobrodošao Smile

Postavi program treninga i jelovnik pa da vidimo kako to izgleda. I koja slika ne bi škodila Wink
Back to Top
oliver23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2014
Location: Umag
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote oliver23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2014 at 23:43
Za sad ne treniram...razmisljao sam poslije nove godine slozit si neki normalni jelovnik i poceo bi polako vozit biciklu...
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2014 at 07:32
Pozdrav :)
Svi poslije Nove kreću , a sad imaju namjeru ubiti se u kolačima pa onda na posao haha
Ja ti savjetujem kreni odmah, uvodi promjene u prehrani, šetnje, bicikla.. Bilo što :)
Back to Top
oliver23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2014
Location: Umag
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote oliver23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2014 at 08:41
Hrhehe...ne volim bas kolace tako da se necu ubijat u njima...ali to sam i planirao...polako pocet setat ili vozit biciklu i polako povecavat kilometrazu i povecavat intenzitet treninga...jer kondicija mi je nula...
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2014 at 23:03
Jedna od najgorih stvari je određivati datum kada započeti s treninzima tipa od Nove Godine, Božića, Uskrsa, proljeća, 31.02... LOL Vjeruj mi, govorim ti iz prve ruke jer sam i sam kao početnik radio istu grešku. Jednostavno bi odredio datum i rekao od tada počinjem, a kada je taj datum došao uvijek bi me nešto spriječilo tako da sam uvijek određivao novi datum i tako samo odgađao ono što sam mogao prije početi. Na žalost veliki postotak ljudi to radi i to je definitivno najgora moguća stvar jer te to samo deprimira ako ne počneš s treningom na određeni datum. Zato ljudi KRENITE SADA! Nije bitno s čim, koliko, kako, samo krenite. 
Ovo Olivere ne govorim samo za tebe, nego i za sve ostale. Nemoj te ponavljati pogreške kao i 98% ljudi jer život je prekratak da bi se učilo samo na svojim pogreškama.
Back to Top
oliver23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2014
Location: Umag
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote oliver23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2014 at 00:15
Kako si ti poceo...jer vec dugo nisam trenirao i kondicija mi je bas nula...:(
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.