New Posts New Posts RSS Feed - pozzzzz :P
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozzzzz :P

 Post Reply Post Reply
Author
cocoann214 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cocoann214 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozzzzz :P
    Posted: 27 Kolovoz 2014 at 15:09
Ukratko predstavljanje jer i nisam baš od sastavljanja nekih romana haha :P Evo ovako: 18 g, 64kg, 170cm, ne znam trebam li mjere pisat, ali uglavnom građa mi je u obliku kruške - jača bedra, ali ni listovi ne manjkaju LOL baš su ogromni Dead, no genetiku ostavimo po strani. Cilj mi je da se učvrstim, prvenstveno noge i guzu, zatim ruke i stomak na kraju haha mislim stomak mi je poprilično ravan samo da je malo zategnutiji, posebice ovaj donji dioooo Angry E sad, treba mi par preporuka za te vježbe (ovo ljeto sam povremeno vježbala na leg magicu- 15,20min i na biciklu po 45min), a i plan prehrane jer to nikako ne mogu uskladiti, ali nikako! Kad vježbam jedem više i dobijem par kila, a to ne želim. Ne bi bio problem ni da izgubim par kila, čak bi i dobro došlo, idealna težina 58, znači da izgubim 6kg Star  Zanima me može li se to ostvariti vježbanjem u domu ili ipak da se prijavim u teretanu ? Iiii da, od svega brzo odustanem, brzo mi dosadiCry, dakle potreban mi je neki poticaj ili netko tko će me stalno usmjeravati tj. motivirati Smile možda je to baš ovaj forum, tko zna haha !Embarrassed
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2014 at 15:30
Dobro došla.
Pa kao i uvijek.
Napiši što jedeš kroz 3 dana da se vidi kako se ti to hraniš u prosjeku i da prokomentiramo to.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
cocoann214 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cocoann214 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2014 at 16:08
Ahaa, evo ovako otprilike sto jedem za dorucak: to su vecinom zobene kase, ili ono 2 snite tosta s maslacem od kikirikija :$ citala sam da sadrzi dobre masti ovo ono, e sad koliko je to tocno ne znam haha, i da kavaaa (Y), nekad jogurt obicni.. zatim rucak vecinom je to nesto laganije, ili kuhano ono sto moji naprave haha npr kuhani bataci, zelena salata, rajcica i slicno, ali moj najveci problem je vecera :O tad se bas najedem svega, jer ono izlazim van tako da i ne pazim sta jedem uleti koja palacinka, cokolada (slatkise obozavam i mislim da ih se ne mogu skroz na skroz odrec aaa XD), pa zatim pizza i to ali evo odlucila sam odustati od toga u stvari smanjiti bar haha, znaci napraviti sebi neki zdraviji jelovnik po vasim uputama :) jedem puuuno voca: lubenica, jabuke, nektarine, sljive itd. sto se tice mesa, ne volim ga i ne jedem bas, jedino piletina, al' zato sve namirim tjesteninom :P 
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2014 at 18:17
kupovni maslac od kikirikija bas i ne sadrzi najbolje masti, jos ajde kikiriki mozda ok, ali obicno se u kupovne dodaje gomila rafiniranog biljnog ulja sto nije bas najbolji izbor.

al kuzim te, i ja ga volim i fin mi je.. naradije bi ga na tone jela svaki danLOL
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2014 at 18:35
Originally posted by cocoann214 cocoann214 wrote:

Ahaa, evo ovako otprilike sto jedem za dorucak: to su vecinom zobene kase, ili ono 2 snite tosta s maslacem od kikirikija :$ citala sam da sadrzi dobre masti ovo ono, e sad koliko je to tocno ne znam haha, i da kavaaa (Y), nekad jogurt obicni.. zatim rucak vecinom je to nesto laganije, ili kuhano ono sto moji naprave haha npr kuhani bataci, zelena salata, rajcica i slicno, ali moj najveci problem je vecera :O tad se bas najedem svega, jer ono izlazim van tako da i ne pazim sta jedem uleti koja palacinka, cokolada (slatkise obozavam i mislim da ih se ne mogu skroz na skroz odrec aaa XD), pa zatim pizza i to ali evo odlucila sam odustati od toga u stvari smanjiti bar haha, znaci napraviti sebi neki zdraviji jelovnik po vasim uputama :) jedem puuuno voca: lubenica, jabuke, nektarine, sljive itd. sto se tice mesa, ne volim ga i ne jedem bas, jedino piletina, al' zato sve namirim tjesteninom :P 

Sadrži da... bolja je opcija domaći..no ako nemaš vremena...ili izbora jedi i to..

Okej izlaziš van ... to ne znači da ne možeš striktno raditi...to je na tebi stvar...kako se ponašaš prema tijelu takve ćeš rezultate i dobiti...

Ako ti je primarnije popiti i nakrkati se svačega... onda ne očekuj i velike rezultate :)

Nepotpuno jako...vjerovatno tijelo moriš sa ovakvim režimom jer ja tu vidim hrpu UH-a  koji nisu baš ni raspoređeni kako treba...a manjak masti te proteina što bih trebaš....

Uvedi si režim gdje ćeš barem minimalno jesti 3-4 puta na dan... i to jesti kako valja... ubaci si što više domaće...ubaci si više proteinske hrane... ne da vijaš sada neke 2g proteina 1,2g masti (bubam ) i takve bombe... nego povećaj unos...

Treniraj.. ne rokaj se sa alkoholom..opusti se ponekad..i treniraj intezivno... i dobiti ćeš rezultate...kreći se što više možeš...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 01:16
Možeš ti jest sladoled svaki dan i trenirat i izlazit. Trebaš se samo posložit.
Zašto se prejedeš navečer jesi se to zapitala?
1. tijekom dana malo toga pojedeš (ubaci bar još jedan veliki obrok ili dva mala te pojedi malo više za ručak)
2. većina ih se zna navečer prejest, razlog jednostavan, izmorila si tijelo sa malim unosom nutrijenata, treba mu energije, mozak već sporije funkcionira ti fino sjedneš, dok ti dođe do glave da si sita već si se prejela.
3. puno puta navečer se zna jest i kad si jednostavno umorna i bilo bi bolje ić spavat, al ako sjedneš jest to te malo "razbudi".

sve su ovo stvari koje se daju vrlo lako uočit ako dobro poslušaš svoje tijelo.
prvo popravi točku broj 1. pa onda vidi kako ti to "prejedavanje" navečer funkcionira, vjerojatno ga neće biti više toliko ;)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 10:24
Bolje ako već želiš nešto tako pojesti onda pojedi kroz jutro da se to istroši :)
A ako kvalitetno jedeš tijekom cijelog dana nećeš često imati potrebu za junkom navečer.
Back to Top
cocoann214 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cocoann214 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 16:58
Evooooooo nadam se da sam dobro zapocela dan :D za dorucak zobene pahuljice s nemasnim mlijekom + jabuka, uzina casa jogurta, za rucak mi je biltva posto je ne volim izmiksala sam i nekako jedva progutala i patlidzani al przeni :/ , i eto veceras ne znam sta bi mozda neku obilniju veceru sta ja znam posto planiram odradit trening koji se sastoji od: 15 min zagrijavanje na s.biciklu, zatim 15 min leg magic i 15 min ruke. ali me zanima jos nesto, mislim zanimaju me vjezbe, treniram li premalo ? trebam li pojacat tempo i vrijeme, koje vjezbe su najbolje za noge i guzu i koliko serija?!? Neinformirana sam zato trazim vas savjet, a sa treninzima sam pocela ima godinu dana prvo je bilo trcanje pa onda veeeliki odmor, zatim sam se upisala na fitness oko 3 mj. dobro je bilo, jela sam sve i nisam se debljala al od zatezanja nista sto je i normalno jer se nisam pridrzavala sad ono healthy food i to :D sad vjezbam kuc i mislim da je to nedovoljno, a mozda se i u teretanu prijavim kad skola pocne, samo to treba sve uskladit :( help 
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 17:38
Nažalost ne, ovo sve što si zbrojala za hranu, je jedan"potpuni" obrok :(
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
cocoann214 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cocoann214 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 17:57
A brate, ne mogu se "nabijat" hranom na silu :D da onda ko bumbar dođem haha, ionako mi se lako sve prima jer imam usporen metabolizam, a i mislim da moja fizička aktivnost ne zahtjeva toliko hrane!?!?
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 22:52
To i je problem, što svi mislite da je to nabijanje hranom, jednom kad počneš jesti više, metabolizam počne normalno raditi i onda se ubrza iz razloga što nema razloga da bude usporen.
Odjednom ti 5 krutih obroka na dan bude malo.

Rekla si da si vegeterijanka? Ili nisi pa ipak jedeš meso? Sir?
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2014 at 08:14
Baš kako je White rekao za ovo izgleda kao jedan potpuni obrok...

Okej ja sam prije bio "protiv hrane" Mislio sam da me deblja količina... dok sam kasnije shvatio da me je udebljalo ono što sam jeo, i kako sam se odnosio fizički prema tijelu...

Moraš znati da nije isto pojesti šaku čokolade i šaku orasa... mogu biti približne kalorije..možda kod orasa i veće... no kako ono funkcionira i što nam donosi velika je razlika....

Mislim hajmo biti malo realni... ako je ovo nabijanje hranom... što bih trebao rreći na to da jedem dnevno po 2-4 kg hrane.... a evo danas mjerim super dobio sam pola kg nakon 2 tjedna... (sa namjerom) 

Do ručka sigurno moraš ogladniti ili tokom dana... lagano je napisati "ah imam usporeni metabolizam sve mi se prima" 

A ja te pitam zašto ne bih ga ubrzala i pretvorila u mašinu? I zašto radiš takvu fizičku aktivnst da zahtjeva malo hrane? Pokreni se!!!

A i ovaj režim nije ni za spavanje..a ne za nekakvu aktivnost :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.