New Posts New Posts RSS Feed - prevelike upale
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

prevelike upale

 Post Reply Post Reply
Author
barney stinson View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barney stinson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: prevelike upale
    Posted: 24 Travanj 2015 at 22:00
treniram vec oko 5 mjeseca,i imama problema sa velikim upalama
znaci odradim trbusnjake bez da se umorim i poslje toga imam upalu 7 dana
kod ostalim misica ima upalu 5-7 dana
prije treninga se zagrijavam i istezem,dnevno unosim 180g proteina,dovoljno uglijkohidrata,minerala i vitamina
cak sam kupi glutamin i sumece tablete od magnezija
i nista ne pomaze,i dalje mi upale traju 7 dana a treniram bez da se umorim(laganim tempom)
u cemu bi mogao biti problem ?
neka bolest ili ?
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2015 at 00:06
Koliko cesto treniras? Koliko cesto radis iste misicne skupine?

Back to Top
barney stinson View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barney stinson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2015 at 10:08
otprilike 7 dana,jer mi toliko traje upala
mislim da nije problem u treningu,nego u mom tjelu
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2015 at 16:27
A ona dobra stara klin se klinom izbija? Kreme za bolove i sportske povrede, topla voda, masiranje toplo-hladno, proba li nesto od toga?
Jel sacekas da te prodje upala pa onda opet treniras? Ako cekas svaki put 7 dana da te prodje upala pa onda opet odradis trening posle 7 dana nije ni cudo sto stalno imas upale. Ne znam koliko su ti teske te upale, da li te ometaju u svakodnevnom funkcionisanju ali ako bolovi nisu previse intenzivni, teski i ostri, ako postoji mogucnost da se smanje treniranjem mislim da je najbolje da stisnes zube i istreniras kroz tu upalu, tako ce ti se misici naviknuti na te traume i sledeci trening nece dozivljavati kao stres. Sad je tu vec stvar u tome koliko ti poznajes svoje telo, ja na primer tacno osetim kada je upala na granici povrede a kada je obicna upala koja ce da se izbije treningom... Mislim da treba uzeti u obzir jos gomilu drugih faktora, nisi uopste rekao/la kako i sta treniras, kojim intenzitetom, u kom obimu itd
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.