New Posts New Posts RSS Feed - Priprema za Futsal Ekipu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Priprema za Futsal Ekipu

 Post Reply Post Reply
Author
Charlie_Harper View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 05 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Charlie_Harper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Priprema za Futsal Ekipu
    Posted: 22 Svibanj 2020 at 08:55
Dobro jutro svima,

Zanima me jel ima netko da mi pomogne u kondicijskoj pripremi. Naime jucer sam se cuo s jednim trenerom Futsal ekipe (Mali nogomet), oni su trenutno jako dobri, cak i dobivaju par tisuca eura po sezoni, i pitao sam ga ima li sanse za probni trening s obzirom da je Futsal oduvijek bio moja velika strast. On je rekao da krecu s treninzima tek u 9.mjesecu pa da dotad treniram jako kako bi bio u formi i da ce mi dati sansu.
E sad, moj je plan spojiti funkcionalni trening koji sam dosad trenirao i 2-3 puta tjedno bi isao na trcanje/sprinteve na atletskoj stazi. Sto se tice funkcionalnog treninga, tu placam clanarinu i taj dio je ok. Zanima me je li ima netko neki plan poboljsanja kondicije na atleskoj stazi, tipa HIIT treninga jer mislim da bezplansko trcanje i nije bas pametno, mislim da su intervali dosta efikasniji, pa eto bio bih zahvalan ako ima netko ko moze pomoc. 


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.