New Posts New Posts RSS Feed - recepti za zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

recepti za zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tony4life View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony4life Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: recepti za zobene pahuljice
    Posted: 10 Rujan 2014 at 10:19
zdravo svima, eto u ovoj temi bi vas tražio da mi napišete recepte za koje vi mislite da su najbolji sa zobenim pahuljicama, probao sam ih jesti same sa mlijekom i nisu mi baš nešto, tako da ako imate neku bolju ideju slobodno napišite, hvala! :)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 10:53
Zobene, whey, voda, nema boljeg.
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 11:24
ja ih jedem na dva nacina - blendam s mjericom wheya, kakaom, stevijom, malo vode (ili mlijeka), i opcionalno aromom ljesnjaka ili vanilije (nezasladjenom), i jedem to kao cokoladnu kasicu.
drugi nacin je da izblendam s jajem ili bjelanjkom, i ispecem palacinku u teflonu.
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 11:42
zobene, lanene, mlijeko 1,5%mm, kakao prah, med

Kakve zobene vi uzimate cijelo zrno ili one sitne?

Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 12:14
Ja uzimam sitne u lidlu.
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2014 at 12:37
e da par puta žena je pripremila palačinke zobene (brašno), kokos brašno, cimet
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 09:07
Evo ja zobene do prije nekih 4-5 dana sam jako rijetko jela za doručak. Sada sam otkrila novu kombinaciju, stavim ih u mm tekući jogurt nekih pola sata, dodam unutra malo crne čokolade, ako imam bananu, onda pola nje i bude mi super, uz par kapi zaslađivača ako mi je baš bezukusno. S mlijekom mi nikako ne idu.

Edited by never-give-up - 11 Rujan 2014 at 09:08
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 19:25
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Evo ja zobene do prije nekih 4-5 dana sam jako rijetko jela za doručak. Sada sam otkrila novu kombinaciju, stavim ih u mm tekući jogurt nekih pola sata, dodam unutra malo crne čokolade, ako imam bananu, onda pola nje i bude mi super, uz par kapi zaslađivača ako mi je baš bezukusno. S mlijekom mi nikako ne idu.


Koji zaslađivac?


Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 23:22
Ja mislim da već postoji ovakva tema. Probaj nac na "Recepti". Inače ima milijun mogućih recepata,
moji najdraži su :1. 250g bjelanjaka, 60g zobenih, 1 banana, 5 g badema, 5g brusnice, kakao prah, rogač ili 250g bjelanjaka, 50g zobenih, 1 naribana jabuka, cimet, žlica, dijetnog pekmeza iz lidla
2. 150g posnog, 50g zobenih, 200ml vode
3. 200ml 0.9%mm mlijeka, 100ml vode, 1 banana, 50g zobenih, 30g wheya, 1 kruška ili jabuka, malo lime te
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2014 at 23:23
Originally posted by Thor Thor wrote:

Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Evo ja zobene do prije nekih 4-5 dana sam jako rijetko jela za doručak. Sada sam otkrila novu kombinaciju, stavim ih u mm tekući jogurt nekih pola sata, dodam unutra malo crne čokolade, ako imam bananu, onda pola nje i bude mi super, uz par kapi zaslađivača ako mi je baš bezukusno. S mlijekom mi nikako ne idu.


Koji zaslađivac?


čuo sam za to, iz lidla jel?
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2014 at 00:35
Tema je preseljena u podforum - Recepti.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tony4life View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tony4life Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2014 at 13:43
zahvaljujem na receptima, definitvno cu ih probat nekoliko pogotovo ove koji ukljucuju bananu
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2014 at 20:03
Ko god da je napisao onaj recept jaja+blendane zobene , extra je. Ne moze mi dosaditi, dodje kao omlet, jako hranjivo i ukusno za dorucak, plus sto je lahka priprema.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 20:28
Pronasla sam neke zanimljive recepte za uzinu :) pa izvolite..

http://kiwi.hr/napravite-domace-energetske-plocice/
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 20:46
Originally posted by Didii Didii wrote:

Ko god da je napisao onaj recept jaja+blendane zobene , extra je. Ne moze mi dosaditi, dodje kao omlet, jako hranjivo i ukusno za dorucak, plus sto je lahka priprema.
jelda da je super, pa kruh uopce ne treba, totalno se mogu jesti sa svime.
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2014 at 21:37
Ma super, ne mogu definisati da li je omlet ili palacinak :D
Bas pocela sam jesti hljeb jednom prilikom, pa sam skontala da je visak, stvarno se moze sa svim kombinovati :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.