New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti za skidanje 7kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti za skidanje 7kg

 Post Reply Post Reply
Author
MalaSvinjica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Travanj 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaSvinjica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti za skidanje 7kg
    Posted: 18 Travanj 2016 at 15:23
Pozdrav svima! 
Nova sam ovdje i trebam vašu pomoć.
Imam 24 godine, 155cm i 60kg. Želja mi je smršaviti bar 7kg (za početak, kasnije ćemo vidjeti). No, negdje je zapelo i zbunjena sam. 

Trudim se paziti na prehranu, ali mi ponekad ne ide najbolje. Zadnjih dana sam počela razmišljati da unosim previše kalorija pa me zanima vaše mišljenje.

Evo dva primjera jelovnika:
D: zobena kaša sa bananom, malacem od kikirikija i malo sjeckanih badema
MO: voćni jogurt
R: krastavci sa posnim sirem, vrhnjem, graham pecivom(x2) i delux šunka
V: krastavci sa posnim sirem, vrhnjem, graham pecivom(x2) i delux šunka
MO(poslije treninga): čaša jogurta

D: zobena kaša sa bananom i posnim sirom, malacem od kikirikija i malo sjeckanih badema
R: piletina, kuhano povrće(cvjetala, brokula, mrkva), 2 kuhana jaja i graham pecivo
MO(poslije treninga): posni sir, banana, maslac od kikirikija
V: bolonjez (sa tijestom)
MO: šalica voćnog jogurta

Što se tiče vježbanja, u zadnjih mjesec i pol vježbam Insanity no ne baš po planu. Nekad odradim 2 treninga tjedno nekad 5. Zanima me što mislite o Insanity-u (kada bih vježbala 6 dana tjedno kao što je u kalendaru) te je li trčanje, biciklizam, brzo hodanje (svaki dan neki drugi trening) bolji izbor od Insanity-a?


Back to Top
st_girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote st_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2016 at 15:35
Ja sam ti baš pisala o tim jelovnicima, pisala sam što svaki dan jedem, možeš pogledat moje jelovnike na:
https://www.fitness.com.hr/forum/moj-dnevnik-fat-loss_topic10657.html

Osobno mislim da trebaš izbacit ova peciva, kakvo god bilo-pecivo je i nikako ne ide u skidanje kilograma, zamijeni ga radije nekim složenim uH. Mislim da ga prečesto jedeš. Računaj da graham pecivo ima 250kcal/100g pa izvagaj to pecivo prije nego ga pojedeš pa ćeš vidjet koliko kalorija uneseš. Isto tako šunka de lux ne bi je ovako često jela, ipak je to šunka pa ima tu konzervansa. Međuobrok-uz šećere iz voćnog jogurta dodaj malo orašastih plodova tako da snize taj šećer koji ti naglo skoči od unosa jogurta, tj.da ga izbalansiraju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.