New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti?

 Post Reply Post Reply
Author
Belko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Belko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti?
    Posted: 25 Studeni 2015 at 15:23
Ukoliko sam pogriješio nešto izvinjavam se, skoro sam se registrovao, nagovor mi je bila priča Mettasttazae.
Pozdrav svima. Imam nekoliko pitanja.Ne znam odakle da počnem, dakle, imam 94-95 kg, oko 185 cm visok, 17. godina. Za svoje godine sam, mogu slobodno da kažem "velik". Eh sada, već duže vremena radim neke vježbe, i smršao sam nekoliko kilograma ali ništa preveliko, osjeti se i pokoji mišić na rukama i nogama, čak su mi se i grudi malo izmijenile. Vježbe koje radim su Freeletics, nisam kupio pravi trening plan, sam sam nešto pravio ali vidim u zadnje vrijeme nema neke veće promjene. U teretanu ne mogu ići jer mi je najbliža 12 km, i kad bi mogao bilo bi teško izvodivo jer sam od 12:00 do 20:00 u školi. Zanima me, ako možete naravno, da mi pošaljete "trening za hranu" nešto izvodljivo, neki plan, dakle da skinem koji kilogram, što mi je i cilj. Možete dodati i još pokoji savjet sve je dobro došlo. Hvala.

Edited by Belko - 25 Studeni 2015 at 15:25
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.