New Posts New Posts RSS Feed - Savjeti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Savjeti

 Post Reply Post Reply
Author
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Savjeti
    Posted: 02 Veljaca 2015 at 02:19
Poz ekipa
Ukratko, jedem zdravo, treniram 4-5 puta tjedno (cardio,hiit,trening snage...) i sve ide super.
Za par dana idem na put i bit cu cijeli tjedan.Idem kod sestre u Njemacku i tamo cemo se druziti itd, i naravno otic u restorane.Kako da taj period nastavim sa svojim navikama?Poznajem svoje tijelo i nevjerojatno je koliko promjena se na njem moze dogoditi u 7dana.Nezelim sav trud u tjedan dana ponistit.
Sto mi vi preporucate?Dali da smanjim kalorijski unos tokom dana posto cemo ic na vecere,ili da manje pojedem navecer?
Mozda se nekima cini glupo sto o tome razmisljam ali mislim da ako donekle imam neki "plan" kojeg cu se drzat da ce sve biti ok samo neznam sto i kako posto dugo nisam isla na put tj bila van mojih svakidasnjih okvira- gdje si sama kuham,vjezbam itd.
Ima li itko slicno iskustvo/savjet?
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 02:29
tina, pazi što jedeš i smanji porcije tj ne jedi cijelu, popij čaašu vode 10 min prije obroka,pojedi salatu prije, žvači polako pa na pola obroka stani, polako popij opet čašu vode pa vidi koliko ćeš nastaviti.. A prije svake klope napravi 10 jumpimnjackova ili marinaca, 10 čučnjuva, 10 sklekova, iskoraka, pa ponovi 4-5 puta, ovisno o tvojoj kondiciji. Manje porcije, nešto vježbanja, i neće se loviti nova mast, tj manje.

a ako imaš jungle gym ili TRX koji se vješa na vrata, ponesi.

Edited by iver - 02 Veljaca 2015 at 02:32
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 09:18
Ako možeš za večere birati, jedi neke lagane salate, bez puno dressinga, ili neko bijelo meso s povrćem sa žara...

Slažem se sa svime što je iver rekao. Samo ostani aktivna i ne bi trebalo biti problema.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 11:24
Hvala vam na savjetima, jedini problem je sto necu moc biti aktivna kao inace pa me zbog toga zabrinjava prehrana,pogotovo ti obroci vani.Imam ja kondicije i tako nesto sam i planirala raditi makar malo da mi se puls podigne
Steta je to sto je danas sva prehrana toliko preradena,pripremljena na nezdravi nacin i to sto se pomfrit,hamburger,pohana mesa,pizze,deserti itd smatraju normalnom svakodnevnom preranom i to je 90% svima u ponudi.Ili ako je cisti komad ili salata uvijek je tu neki preljev itd.Nije ni cudno da dosta ljudi ima problema sa tezinom.
Uglavnom, hvala vam na savjetima ako se jos iceg sjetite tu sam
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.