New Posts New Posts RSS Feed - skidanje kila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

skidanje kila

 Post Reply Post Reply
Author
wildchild750 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wildchild750 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: skidanje kila
    Posted: 21 Srpanj 2014 at 11:26
Ovako, imam 24 god. visok 170 i imam 115 kg i pokusavam skidati kile al mi ne ide, skinem 2-3 kg i onda  naravno sve nadoknadim, shvatio sam da trebam nekakvu pomoc koji su to vec prosli jer vidim da mi samom ne ide, volio bi da mi netko pomogne oko prehrane i vjezbanja, evo neki dan sam nabavio bic i vozam se cca 10 km dnevno al volio bi uz to jos nesto. pa eto sve sugestije su dobro došle, hvala unaprijed, pozz :)
Back to Top
runner_342 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2013
Location: ZG
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote runner_342 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 13:44
Prvo, dobrodosao :)

E sad, prvo sredit prehranu treba - znaci baci van junk food, gazirana pica, opcenito slatko, sokove, bla bla, sve sto je americka industrija stvorila da zadovolji svoj narod :)
Ubacit jako puno voca, povrca, ribe, puretine, piletine, bla bla.. To vjerojatno znas iz postova koji postoje ovdje na forumu :)
I da, voda... Pij puno vode :)
Takoder zeleni caj jako dobro dolazi tijekom gubljenja kg :)

+ naravno, sredeni trening.....

Bicikl je odlican kardio, ja ga obozavam ujutro odradivat.. Cak mi je drazi nego trcanje na taste... A i iskreno, bolje je za pocetak, jer nema tolki efekt na zglobove, koljena, itd 

Takoder nemoj zanemarit trening s utezima.. sto vise misicne mase izgradis, veca potrosnja kalorija, te brze gubis masti :)



Ovo ti sve ovak na brzaka pisem, jer sam u guzvi, al mislim da ce bit jos ljudi s foruma koji ce se potrudit pomoci... 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2014 at 15:11

Wild child, dobrodošao!

Sve gore napisano stoji, no prvo ti nama svejedno što detaljnije reci kako trenutno jedeš Smile A nebi bilo loše i dodati u kojem si roku nabio te kile i kako si tada jeo. 

Pretpostavljam da si inače malo jače građe?




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
wildchild750 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wildchild750 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 10:21
hvala vam na brzim odgovorima :)
pa evo za dorucak uglavnom neki sendvic s parizerom, kulenom (ipak sam baranjac) :D
rucak bakina kuhinja evo jucer bilo pohovanog mesa, naravno svinjetine s pomfritom
a za veceru zam pojeo dvije breskve i jogurt
pa jesam, jače sam građe, nikad nisam ni bio 'mršav' uvijek sam bio jači od svojih vršnjaka, od vrtica, do faksa
radim u poljoprivredi tako da dizanje kojekakvih tereta mi ne predstavlja neki problem, dvije vrece od 50 kg na rame i gas, al postoji taj višak sala koji mislim da bi s pravom prehranom mogao nestati :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2014 at 19:45
Pozdrav :)
Definitivno promjena prehrane, imaš hrpe jelovnika na forumu pa iskombiniraj i izračunaj koliko trebaš jesti.. Sretno!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2014 at 00:03
Da,prehrana je katsstrofa,3 obroka,od kojih sigurno samo za rucak pojedes svoje kalorijske potrebe :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.