New Posts New Posts RSS Feed - Skinny fat
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skinny fat

 Post Reply Post Reply
Author
RedViper01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RedViper01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skinny fat
    Posted: 10 Rujan 2016 at 14:16
Evo ovako,visok sam 175cm imam 65 kg.Imam sala na stomaku,a mrsav sam.Sta da radim,da smrsam ili da nabijem misica? Mislim da bi bilo previse da jos smanjujem kilazu,i da bi izgledao isto,sta vi mislite?
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2016 at 15:40
Misicna masa
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2016 at 16:01
stavi koju sliku da vidimo stanje
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
djgagy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djgagy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2016 at 11:01
Da ne otvaram novu temu, priključit ću se ovoj s obzirom da imam slični problem.

Naime tijelo je takve građe da mi se više primjeti dupe nego tijelo :lol:

Bavim se biciklizmom odnosno MTB, u teretanu sam pauzirao preko ljeta inaće sam bio redovit 3-4 puta tjedno od početka godine, nogomet igram svaki ponedjeljak osim ljeta. 

Prehrana: pazim što jedem uvijek(osim kad radim za ručak jedem ono što je u menzi zdravije), izbjegavam masnu i kaloričnu hranu(krumpiriće, fastfood i sl), jedem puno povrća, u zadnje vrijeme sam smanjio količinu pa tako da se ne prežderavam jer se volim najesti za svaki obrok. Kolaće ne jedem tj nekad si dopustim komadić po mogučnosti od voća ili čokolade. 

Piće: Pijem 2-3 kave dnevno, alkohol izbjegavam (recimo svaku drugu subotu popijem malo sa drustvom jer radim u klubu), vode pokušavam dosta piti ali tijelo me ne traži pa ako popijem 1L-1.5L dnevno. Sokovi: jako rijetko. 

Inaće mi doma kažu da sam dosta smršavio npr u nogama i  rukama, s obzirom na građu tijela koju sam spomenuo ranije trbušni mi se vide ali u tragovima, i zbog oblika uvijek je trbuh u prvom planu.... koja je vaša preporuka? Po mom mišljenju da imam "ravno" tijelo bez izbočenih dijelova definitivno sam mišljenja da bi se ono što treba isticalo ali to u mom slučaju nije pa sada razmišljam na čemu bi trebao poraditi da ojačam srednji dio tijela, trbušnjake i izgubim "trbuh". Slike ću probat staviti do navečer.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.