New Posts New Posts RSS Feed - Skinny-fat-pomoc
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Skinny-fat-pomoc

 Post Reply Post Reply
Author
DEVIANTTT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DEVIANTTT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Skinny-fat-pomoc
    Posted: 24 Srpanj 2014 at 17:15
Pozdrav svima!
Moj problem pocinje ovako: Od aprila do sada sam smrsao oko 11 kg, s tim da sad imam 75 kg i 185 cm visine.
Problem je sto izgledam prilicno mrsavo, ali imam problem sa visokim procentom masti, uglavnom na stomaku

Sto se tice ishrane, do prije 3 sedmice sam jeo sve u manjim kolicinama, ali sam sad poceo samo sa zdravijom hranom tako da za dorucak jedem pahuljice sa malo mlijeka (nekad dodam 2 bjelanca), za rucak uglavnom piletina ili neko drugo kuvano meso sa povrcem, ili samo povrce (hljeb ne jedem nikako), vecera uglavnom ovo sto ostane od rucka, s tim da u medjuvremenu jedem dosta voca (najvise kruske, jabuke i dinje)
Trening-u teretanu idem 4 sedmice, radim po ovom programu https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Trening-definicija.aspx
Sto se tice kardio treninga, nisam bas ljubitelj "trcanja u prazno", tako da danima kada ne idem u teretanu uglavnom igram fudbal ili basket..
jos da dodam da pijem whey u danima teretane ujutru i poslije treninga

Moje pitanje nakon ovoga glasi: Da li trebam ovako nastaviti da bih skinuo preostalo salo i krenuo izgradjivati misice? 
Najveca nedoumica je oko ishrane, da li trebam povecati unos ili ne? Stvarno bih zelio prestati sa mrsavljenjem vise, ali ove masti nikako da odu! :)
Hvala unaprijed!

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.