New Posts New Posts RSS Feed - Steper
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Steper

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 10:55
Steper je dobra sprava za dio crobnog treninga i zagrijavanje. Vjezbanjem na njemu pogadjaju se dijelovi tijela koje si navela, noge i straznjica. Postoji nekoliko vrsta stepera, a oni s rotacijom ukljucuju i misice u podrucju struka. Ne znam kakav si steper promatrala u trgovini, nekima se opterecenje podesava elektronski, nekima mehanicki, zaokretanjem posebnog vijka (koji se najcesce nalazi ispod rucki).
Preporucuje se vjezbanje ujutro, nataste.

Back to Top
Adelina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adelina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2008 at 08:37

 Sta nitko ne zna odgovor na moje pitanje... ??

Help!!!

Back to Top
Adelina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adelina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 09:47

 Želim si doma kupiti steper jer je dobar za ono podrucje koje ja zelim ucvrstiti - noge, straznjica i izgubiti masno tkivo u borbi sa celulitom. Nadam se da sam u pravu ?

Moze li mi netko pomoci i objasniti koja je razlika izmedju obicnog stepera i onog kruznog? Koji je bolji? I kako se na steperu podesavaju opterecenja? Neki dan sam ga promatrala u trgovini ali nisam mogla skuziti kako se to radi, a od trgovaca nigdje nikoga na vidiku....

Kada je najoblje vjezbati? Ujutro na taste ili poslijepodne? Mislila sam uzimati i L-kartinin...

Molim vas za pomoc i unaprijed hvala svima na odgovorima!

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.