New Posts New Posts RSS Feed - Traka za trčanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Traka za trčanje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
micamaca26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote micamaca26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Traka za trčanje
    Posted: 18 Rujan 2014 at 15:38
Molim Vas za pomoć....

Razmišljam o kupnji trake za trčanje... Gledala sam što ima na fitness web shopu i zanima me što mislite koju da uzmem...
https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Apollon-X3.aspx

ili

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Apollon-X6.aspx

Planiram vježbati barem 5 puta na tjedan - izmjenično trčanje - hodanje...

Koliko je bitna snaga motora?

Nemam baš previše love, nadam se da su trake za te novce dobre.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 17:35
Osobno se ne kužim u trake, ali nebi nikad kupio tak neku za kućnu upotrebu jer sam jednom probao trčati na takvoj "jeftinjari" i sve je lupalo ko da je potres. Imaš osječaj ko da se traka bude raspala.
Back to Top
micamaca26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote micamaca26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2014 at 19:09
Čitam po forumima, nekima je dobro,a nekima ne...

Već dugo govorim kako ću si kupiti traku da imam na jesen i kroz zimu jer su to moja kritična godišnja doba. Imala sam 20 kg više, sad sam konačno na normalnoj težini - već 3 godine, ali uvijek se udebljam kroz taj period... Sad imam konačno novce, više nisam student pa radim (al nije da radim to kaj sam završila) pa bi si htjela kupiti neku traku.
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 18:16
Pozdrav ljudi :)

Namjeravam kupiti traku za trčanje Xplorer Phanter.
 Koja su vaša mišljenja o njoj? Zanima me dali je netko ima i koliko je zadovoljan s njom?

Evo neke specifikacije trake...

Vrsta trake za trčanje    Motorna traka za trčanje
Brzina u km/h   0.8-22
Stupnjevi nagiba             0-20
Snaga motora u ks          4.0
Dimenzije tepiha za trčanje u cm             145 x 51
Maksimalna težina korisnika u kg            130
Dimenzije sprave u cm 197 x 87 x 136
Jamstvo               3 godine

Cijena:  10 000 kn (trenutno 9000)

Za više karakteristika pogledajte link: https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Xplorer-Phanter.aspx

Traka bi se koristila za kućnu upotrebu.



Edited by Fortitudo - 05 Prosinac 2014 at 18:19
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 18:38
Originally posted by Fortitudo Fortitudo wrote:

Pozdrav ljudi :)

Namjeravam kupiti traku za trčanje Xplorer Phanter.
 Koja su vaša mišljenja o njoj? Zanima me dali je netko ima i koliko je zadovoljan s njom?

Evo neke specifikacije trake...

Vrsta trake za trčanje    Motorna traka za trčanje
Brzina u km/h   0.8-22
Stupnjevi nagiba             0-20
Snaga motora u ks          4.0
Dimenzije tepiha za trčanje u cm             145 x 51
Maksimalna težina korisnika u kg            130
Dimenzije sprave u cm 197 x 87 x 136
Jamstvo               3 godine

Cijena:  10 000 kn (trenutno 9000)

Za više karakteristika pogledajte link: https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Xplorer-Phanter.aspx

Traka bi se koristila za kućnu upotrebu.


...pazi se da poslije ne skuplja prašinuBig smile a i puno je kuna. Za 10 kekaShocked moš kupit kompletnu fitness opremu i još će ti ostat kunića, usput ojačaš mišiće i mršaviš.Šta se tiče trake, ako želiš mršavit treba pogodit zonu mršavljenja a ne da trčiš ka junac a rezultata nemaš.Ako želiš kondiciju onda je nešto drugo...


Edited by dena75 - 05 Prosinac 2014 at 18:40
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 18:46
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by Fortitudo Fortitudo wrote:

Pozdrav ljudi :)

Namjeravam kupiti traku za trčanje Xplorer Phanter.
 Koja su vaša mišljenja o njoj? Zanima me dali je netko ima i koliko je zadovoljan s njom?

Evo neke specifikacije trake...

Vrsta trake za trčanje    Motorna traka za trčanje
Brzina u km/h   0.8-22
Stupnjevi nagiba             0-20
Snaga motora u ks          4.0
Dimenzije tepiha za trčanje u cm             145 x 51
Maksimalna težina korisnika u kg            130
Dimenzije sprave u cm 197 x 87 x 136
Jamstvo               3 godine

Cijena:  10 000 kn (trenutno 9000)

Za više karakteristika pogledajte link: https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Xplorer-Phanter.aspx

Traka bi se koristila za kućnu upotrebu.


...pazi se da poslije ne skuplja prašinuBig smile a i puno je kuna. Za 10 kekaShocked moš kupit kompletnu fitness opremu i još će ti ostat kunića, usput ojačaš mišiće i mršaviš.Šta se tiče trake, ako želiš mršavit treba pogodit zonu mršavljenja a ne da trčiš ka junac a rezultata nemaš.Ako želiš kondiciju onda je nešto drugo...

hahahah neće skupljat prašinu, svi bi je doma koristili :)
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 18:59
Originally posted by Fortitudo Fortitudo wrote:

Originally posted by dena75 dena75 wrote:

Originally posted by Fortitudo Fortitudo wrote:

Pozdrav ljudi :)

Namjeravam kupiti traku za trčanje Xplorer Phanter.
 Koja su vaša mišljenja o njoj? Zanima me dali je netko ima i koliko je zadovoljan s njom?

Evo neke specifikacije trake...

Vrsta trake za trčanje    Motorna traka za trčanje
Brzina u km/h   0.8-22
Stupnjevi nagiba             0-20
Snaga motora u ks          4.0
Dimenzije tepiha za trčanje u cm             145 x 51
Maksimalna težina korisnika u kg            130
Dimenzije sprave u cm 197 x 87 x 136
Jamstvo               3 godine

Cijena:  10 000 kn (trenutno 9000)

Za više karakteristika pogledajte link: https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/Traka-za-trcanje-Xplorer-Phanter.aspx

Traka bi se koristila za kućnu upotrebu.


...pazi se da poslije ne skuplja prašinuBig smile a i puno je kuna. Za 10 kekaShocked moš kupit kompletnu fitness opremu i još će ti ostat kunića, usput ojačaš mišiće i mršaviš.Šta se tiče trake, ako želiš mršavit treba pogodit zonu mršavljenja a ne da trčiš ka junac a rezultata nemaš.Ako želiš kondiciju onda je nešto drugo...

hahahah neće skupljat prašinu, svi bi je doma koristili :)
...LOL ako je obiteljski onda kupuj sad ionako blagdani dolazeLOLLOL,Pig..šalim se Thumbs Up
 


Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 20:14
Originally posted by dena75 dena75 wrote:

...LOL ako je obiteljski onda kupuj sad ionako blagdani dolazeLOLLOL,Pig..šalim se Thumbs Up
 

LOL vidit ću još, vidit ćemo šta ostali kažu, možda još neko sa foruma podijeli mišljenje ili savjet Smile

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 20:20
Kontaktiraj zokija.... mislim da bi ti to bilo super prikladno ..pogotovo ako si sa vremenom kratak... po zimi da ne izlaziš van i ne navučeš neku boleštinu...a super je motivirajuće...možeš i uz tv trčati...i sve....super investicija za zdravlje.... 

napiši u poruci Zoki i kontaktiraj ga..pa neka ti onda linka ili po dogovoru koji bi ti bio najprikladniji... 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 21:45
Ne kužim se u trake no čini mi se da je 8 km/h malo, to je više traka za hodanje :-).
Uzmi si bolje deblje tajice i trči vani na zraku.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 21:46

Ja neću o kvaliteti jer se ne kužim previše ali ja bih za te pare uložila u dobar set utega (šipka, ploče), pokoju klupicu, stalak, sklopive bučice, a još bi ostalo i za bolji orbitrek za kardio ;)

 + šetnja po hladnoći - divota Wink

Sve ovisi o ciljevima i raspoloživom prostoru i ostalim mogućnostima, naravno....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
FitKralj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FitKralj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 21:50
Sorry, sad sam vidio da podržava brzinu 0.8 - 22 km/h.
No preporuka, ostaje trči vani.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 22:18
Fortitudo, najbolje da je pokušaš isprobati u nekom prodajnom centru, pitaš tko daje garantni servis, nazoveš servis i probaš saznati koliko se često kvare, ako to neće reći, pitaj za plan održavanja kad se mijenja traka, mehanički potrošni dijelovi, podmazivanje, koliko košta, itd... Napisani tehnički parametri zvuče ok, ali to baš ne govori o kvaliteti i funkcionalnosti uređaja. Npr, moja profi traka ima snagu motora samo 3ks(znači kao slabija je), a koštala je toliko da bi me isključili sa foruma da napišem :) Pa ti parametri ne govore recimo npr kakvo je vješanje daske i koliko ublažava udar koraka. Nisam ti pomogao u odluci, nadam se jesam u razmišljanju.
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 22:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Ja neću o kvaliteti jer se ne kužim previše ali ja bih za te pare uložila u dobar set utega (šipka, ploče), pokoju klupicu, stalak, sklopive bučice, a još bi ostalo i za bolji orbitrek za kardio ;)

 + šetnja po hladnoći - divota Wink

Sve ovisi o ciljevima i raspoloživom prostoru i ostalim mogućnostima, naravno....



Šipke i ploča već imam, iako je već postalo lagano pa ću trebati kupiti još, ali i za to je već rezerviran određen iznos. Klupice i stalci su također spremni i već odavno treniram na njima.

U svakom slučaju šetnja i bilo kakva tjelesna aktivnost u prirodi je najbolja i takvo nešto što više preferiram, ali u vrijeme zime i ovih kišovitih dana dobro dođe neka cardio sprava doma. Nije toliki problem ni hladnoća, samo se treba bolje obući, ali općenito je najveći problem kiša i snijeg.. Ići vani trčati po pljusku ili snijegu nije baš najpraktičnije.. ovako imaš traku u toplom domu, upališ tv, gledaš neki film i  treniraš... stvarno je neprocjenjivo. U svakom slučaju sve ima svoje prednosti i mane Smile


Edited by Fortitudo - 05 Prosinac 2014 at 22:43
Back to Top
Fortitudo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Travanj 2014
Status: Offline
Points: 104
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fortitudo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 22:49
Originally posted by iver iver wrote:

Fortitudo, najbolje da je pokušaš isprobati u nekom prodajnom centru, pitaš tko daje garantni servis, nazoveš servis i probaš saznati koliko se često kvare, ako to neće reći, pitaj za plan održavanja kad se mijenja traka, mehanički potrošni dijelovi, podmazivanje, koliko košta, itd... Napisani tehnički parametri zvuče ok, ali to baš ne govori o kvaliteti i funkcionalnosti uređaja. Npr, moja profi traka ima snagu motora samo 3ks(znači kao slabija je), a koštala je toliko da bi me isključili sa foruma da napišem :) Pa ti parametri ne govore recimo npr kakvo je vješanje daske i koliko ublažava udar koraka. Nisam ti pomogao u odluci, nadam se jesam u razmišljanju.

A u tome i je problem što ne mogu isprobati. Već sam ih zvao i pitao dali ima u Splitu i okolici neki prodajni centar di bi se mogle isprobati njihove trake i rekli su da nema. Najbliži je bio u Zadru, ali kako su rekli i on je zatvoren. Jedino mi ostaje da direktno kontaktiram servis i raspitam se ako budu htjeli reći. U svakom slučaju hvala, dosta si mi pomogao Smile


Edited by Fortitudo - 05 Prosinac 2014 at 22:50
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2014 at 23:05
Ooo pa to je onda top ;)

Ja nabrojala za svaki slučaj pa nek se nađe Big smile 

Pa dobro, istina..sad sve ovisi koliko često trčiš :) Praktičnije je, u svakom slučaju..a kad se već ima mogućnosti i volje.....nisam baš fan trčanja al to je neka druga priča :) U svakom slučaju, drago mi je da se iver ubacio pa probaj kontaktirati....ako budu htjeli reći :)





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.