New Posts New Posts RSS Feed - tražim stručnog trenera u Zagrebu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

tražim stručnog trenera u Zagrebu

 Post Reply Post Reply
Author
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: tražim stručnog trenera u Zagrebu
    Posted: 09 Listopad 2017 at 14:24
Pozdrav svima...

već nekoliko godina dižem utege kod kuće i upravo sam saznala da imam blagu skoliozu i jaču kifozu te se više ne usuđujem ništa raditi sama. Nemam bolove ni pogrbljenja, to sam otkrila slučajno. Željela bih naći nekoga tko je stručan za te stvari da me vodi u treninzima s utezima a možda trebam od toga i odustati skroz..ne znam..zato trebam savjet. Također prije mjesec dana sam uz to počela trenirati boks 3x tjedno i iako tu nema podizanja, treninzi su jako intenzivni i naprezajući pa više ne znam ni je li pametno s tim nastaviti...svuda vidim da se preporuča samo plivanje, jahanje, yoga i sl..a mene puno više usrećuje boks i dizanje utega i jako mi je teško pomisliti da ću se toga morati odreći..molim bilo koga ovdje tko je stručan na tu temu da mi nešto savjetuje ili preporuči trenera. Puno hvala
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2017 at 14:59
Pozdrav Gabrijela,

javite se slobodno našoj suradnici, prof. i osobnoj trenerici Tanji na email [email protected]

Tanja će vam se javiti povratno i pomoći vam svojim savjetima.

Edited by Mr G. - 09 Listopad 2017 at 15:00
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2017 at 15:20
hvala puno..javit cu joj se
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2018 at 22:58
pozdrav svima..htjela sam ostaviti feedback na preporuku i definitivno preporuciti dalje osobnu trenericu Tanju Bolf koja je ovdje preporučena meni.(Hvala Mr G.) Puno mi je pomogla vezano za moj slučaj..i ako bilo tko ima potrebu za osobnim trenerom žena je stručna,ima znanje i ugodna.(uvijek je dobro znati )
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.