New Posts New Posts RSS Feed - Trening doma
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trening doma

 Post Reply Post Reply
Author
enjoyordie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enjoyordie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trening doma
    Posted: 10 Ožujak 2015 at 14:57
Pozdrav.

Dakle bio bi zahvalan ako bi mi netko napravio program treninga. Situacija je takva da sam imao nesreću prije 8 mjeseci i težak prijelom obje noge. Sada sam dobio uputu da mogu trenirati sve što NE uključuje brzo trčanja i skakanje sa visina, tj. nikakvo skakanje.

Doma imam: Zidno vratilo, elastične gume i 2 bučice od cca 10kg.

Imam 27 godina, 180cm i 80kg i ne mogu ici u teretanu jer sam iz male sredine, prva teretana mi je preko 50km. Da li bi netko bio dovoljno dobar i napravio mi trening za 5 dana u tjednu. Sportski sam tip, ali ne znam baš puno o vježbama osim zgibova i sklekova.




Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2015 at 21:25
Originally posted by enjoyordie enjoyordie wrote:

Pozdrav.

Dakle bio bi zahvalan ako bi mi netko napravio program treninga. Situacija je takva da sam imao nesreću prije 8 mjeseci i težak prijelom obje noge. Sada sam dobio uputu da mogu trenirati sve što NE uključuje brzo trčanja i skakanje sa visina, tj. nikakvo skakanje.

Doma imam: Zidno vratilo, elastične gume i 2 bučice od cca 10kg.

Imam 27 godina, 180cm i 80kg i ne mogu ici u teretanu jer sam iz male sredine, prva teretana mi je preko 50km. Da li bi netko bio dovoljno dobar i napravio mi trening za 5 dana u tjednu. Sportski sam tip, ali ne znam baš puno o vježbama osim zgibova i sklekova.






iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 16:36
http://dpfitness.eu/2013/05/pomoc-drugu-u-nevolji/
evo da ne otvaram novu temu, ako mi može tko dati savjet..
Počela sam raditi po ovom programu, i sad tu ima u 3 treninga sklekovi, pa sad mene zanima ima li kakva dobra zamjena za sklekove bar u jednom treningu, ili da radim tako, s tim da ove clap push ups zamjenim sa obicnima koje nekako izguram, a kad mi otpadnu ruke onda radim na koljenima..
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 17:10
Pa radi sklekove, sta ce da ti fali, to je fenomenalna vezba, i toliko varijacija ima :) Uski sa laktovima uz telo, siroki, sa uskim stavom ruku itd itd, na povisenju, pike push ups (super za ramena, moji omiljeni!) a umesto tih sa pljeskanjem mozes ubaciti da se samo odgurnes sa zemlje rukama kao da zelis uraditi pljesak, i to je okej predvezba i malo vezbanje gornjeg dela tela da radi u eksplozivnom maniru, ali ne bih to savetovala svima, ne znam u kakvom su ti stanju zglobovi, laktovi i generalno izvedba sklekova tako da ubaci slobodno nesto drugo tu :)
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 18:03
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

http://dpfitness.eu/2013/05/pomoc-drugu-u-nevolji/
evo da ne otvaram novu temu, ako mi može tko dati savjet..
Počela sam raditi po ovom programu, i sad tu ima u 3 treninga sklekovi, pa sad mene zanima ima li kakva dobra zamjena za sklekove bar u jednom treningu, ili da radim tako, s tim da ove clap push ups zamjenim sa obicnima koje nekako izguram, a kad mi otpadnu ruke onda radim na koljenima..

...clap push ups su ti u biti sklekovi sa opterećenjem....slobodno radi običneWink...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 18:03
Probat cu naci onda neku drugaciju vrstu sklekova i ubaciti tu, hvala na savjetima :)
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 07:42
Oprostite ako gnjavim, imam još jedno pitanje, pošto je taj trening 4x tjedno, i to mi uzme nekih 40 min maksimalno, želim nešto ubacit još dva dana, samo ne znam što bih, nekakav hiit (po videima sa youtubea npr), preskakanje vijače, bicikla..? S tim da mi cilj nije gubitak težine, nego povećanje snage, izdržljivosti i oblikovanje mišića..
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 17:19
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Oprostite ako gnjavim, imam još jedno pitanje, pošto je taj trening 4x tjedno, i to mi uzme nekih 40 min maksimalno, želim nešto ubacit još dva dana, samo ne znam što bih, nekakav hiit (po videima sa youtubea npr), preskakanje vijače, bicikla..? S tim da mi cilj nije gubitak težine, nego povećanje snage, izdržljivosti i oblikovanje mišića..

...never ako želiš vježbe izdržljivosti(VO2max)...jedan dan odradi HIIT od 20 min sa pauzama od 60 sec...npr.jumping jack,burpee,jumping lunges,bicycle abs...imaš po netu masu tih vježbi pa napravi neki svoj program....ako želiš povećat snagu onda jedan dan odradi ...zgibove,dipseve,planche push up,L sit up,pistol squat,bulgarian squat...ovo ti je sve kućni trening....bez teretaneWink.....za oblikovanje mišića....triba znat pogodit mišić u kojem je dijelu zaostaje...npr.neko ima loše prednje rame, gornja prsa nerazvijena,ravan sternum,gornji trbušni nerazvijeni itd...ako te šta zanima pošalji mi u inbox....


Edited by dena75 - 02 Travanj 2015 at 17:20
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.