New Posts New Posts RSS Feed - Trčanje i obroci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trčanje i obroci

 Post Reply Post Reply
Author
kekss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kekss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Trčanje i obroci
    Posted: 01 Veljaca 2015 at 22:55
Pozz, 

dosta sam izgubio formu i kondiciju, tako i izgled(prvenstveno želim izgubiti masnoće)... želim počet trčati, već sam si napravio kakav takav program, ali zanimaju me savjeti oko prehrane prije i poslije trčanja. 

Dakle, čitao sam da nije loše popiti shake najobičniji, kako prije tako i poslije.. kada/kako/ubaciti još nešto u shake osim vode? Koliko vremenski prije treninga, tj. trčanja je najbolje popiti shake? S vremenom planiram krenuti i na trening baš, ne samo kardio.. 

Hvala unaprijed ;)

Back to Top
jangoolee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2015
Location: Pakistan
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jangoolee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2015 at 15:28
Uglavnom, visok sam 196, imam 98 kg, međutim, realno gledano nemam baš neku mišićnu masu, dosta sam trul, tj. u formi nisam....
Problem je, u mom mjestu nema teretane, kad idem na faks (gdje ima teretana) , tamo sam eventualno jedanput tjedno.Zanima me, postoji li mogućnost kvalitetnog treniranja, ali kod kuće. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.