New Posts New Posts RSS Feed - uradi sam  [;)]
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

uradi sam [;)]

 Post Reply Post Reply
Author
rudolfina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Kolovoz 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rudolfina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: uradi sam [;)]
    Posted: 22 Kolovoz 2014 at 20:14
Ekipa, slozila san si kako takav program kojeg se drzim par miseci i skroz san zadovoljna kako mi treninzi prolaze tj kako se osjecam nakon napravljenog treninga.. Tila bi Vas zamolit za pomoc da mi pomognete ako triba nesto prominit u mojoj rutini, neki prijedlog, sugestija ili mozda potpuna promjena programa.
Treniram 5-6 puta tjedno,taj 6. trening ako se dogodi odnosi se na lagani cardio od 20 - 25 min
Ponediljak: Prsa + biceps + trbusni
Utorak: HIIT + leđa
Srida: Triceps + gluteus + trbusni
Cetvrtak: noge
Petak: HIIT + sklekovi/trbusni/cucnjevi
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2014 at 08:14
Previše trbušnih i previše rada.... odmoriti više definitivno... malo prije sam napisao ti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2014 at 21:34
Ovisi kako radi trbušne, jer to spada u skupinu mišića koji se mogu raditi svaki dan :)

Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2014 at 00:21
Meni to ne drži vodu..

I besmisleno mi je... no opet svatko svoju teoriju vuče... Ima puno važnijih stvari od izoliranja trbušnih mišića...i njegovog pokazivanja i zatupljenih mišljenja da ćeš postići veći izgled... tj bolji kao i vidiljivost..mada što više izoliram to su mi manji.... tako da što manje ih radim ili uopće ne ..poklapa mi se sa ostatkom tijela.... neka se treniraju u čučnju... 

Bolje to nego svaki dan trbuh...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2014 at 12:42
Ako ti se da uđi malo u detalje oko treninga,npr. treniraš li u teretani ili kod kuce, u koje vrijeme, koliko ti treninzi traju, koje tocno viježbe, kakvim redosljedom, koliko setova i na koliko ponavljanja, koliko ti traje odmor između serija i sl.
Lakše će nam ti bit pomoć...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.