New Posts New Posts RSS Feed - Veliki misicni disbalans i bolovi u ledjima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Veliki misicni disbalans i bolovi u ledjima

 Post Reply Post Reply
Author
Lessmore View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2017
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lessmore Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Veliki misicni disbalans i bolovi u ledjima
    Posted: 13 Listopad 2017 at 12:16
Lijep pozdrav! Imam problema sa ledjima u zadnje vrijeme pa to je cudo...bas se mucim...sad sam ovaj tren dosao sa senzomotoricke analize i potvrdili su ono sto mi je jasno...totalni disbalans izmedju lijevog i desnog gluteusa(lijevi dosta slabiji) i jos veci disbalanas izmedju lijevog i desnog erectora s. i latissimusa (desna strana znatno slabija,lijeva strsi van ko lungić😁). Moze li netko preporuciti izolirajuce vjezbe za lijevi gluteus te desni erector i latissimus? Da stvar bude gore spustilo mi se u lijevu nogu,psoas je uzasno bolan,istezanjem psoasa osjecam da mi koljeno gori!!?? Dok hodam iza lijevog koljena imam osjecaj kao da su mi tetive u cvor vezane...ne boli ali uzasan osjecaj neke napetosti i kao da ce svaki cas preskociti al ne preskace...uzas uglavnom a svaki dan moram po 7 sati na terenu trenirati i demonstrirati jer radim sa djecom nogomet. Naravno gospoda doktori uopce ne gledaju biomehaniku nego mrt ledja(koja jos nisu u tolikoj banani,al bit ce..) i ne traze uzroke nego mi pripisuju painkillere...
Hvala i pozz iz Frankfurta!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.