New Posts New Posts RSS Feed - vežbam redovito, hranim se ispravno ali...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vežbam redovito, hranim se ispravno ali...

 Post Reply Post Reply
Author
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vežbam redovito, hranim se ispravno ali...
    Posted: 19 Listopad 2014 at 18:26
Živili i pozdrav
rocky_balboa 3 hours 5 minutes ago at 15:55   Edit   Quote   Reply
Evo tu sam novi, cesto pratim clanke na ovoj stranici i rasprave na forumu pa sam i sam odlucio postavit pitanje. Naima cijeli zivot se bavim vjezbanjem ( plivanje ,trcanje, planinarenje,biciklizam, core gym itd) . ljeti se zbog kolicine posla i stresa malo zapustim al nista previse a na jesen se aktiviram kao sto je to slucaj ove godine. Naime nista nebi bilo neobicno da zadnja dva tjedna nisam dobio 5 kg.i hlace u koje sam mogao normalno uc sada jedva navucem i pretjesne su mi. Nista mi nebi bilo cudno da nisam nonstop u treningu a prehrana mi se bazira na najzdravijim namirnicama i preporucenim kolicinama i omjerima pa bi molio ako je neko ima slicnig iskustava da mi se javi i da neki savjet, hvala.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 19:23
U zadnja dva tjedna nisi dobio 5kg masnog tkiva, za to treba kalorijski suficit od 45000-60000kCal ili ~4200kCal viška dnevno, što bi značilo da si jeo nekih 7000kCal dnevno 14 dana.

Najvjerojatnije se radi o vodi, kortizol, sol, nešto slično. Bez nekih konkretnijih informacija, o stvarnom uzroku i rješenju se može samo špekulirati.Možda trebaš smanjiti slano, više spavati, napraviti malu pauzu. Jesi počeo pit kreatin možda?
Back to Top
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 19:28
Nista nisam poceo uzimat a preslani i ne jedem bas, jednostavno mi noge izgledaju ko balvani, spavam ko uvik, ni malo ni puno, taman koliko mi triba , a premorenost od treninga i nevosjecam, a treniram u prosjeku 5 puta tjedno
Back to Top
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2014 at 19:31
Da se razumimo, sebi ne izgledam lose, ali me cisto malo zabrinjava i straj me da nije kakav poremecaj
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2014 at 11:56
Ako se osjećaš dobro, vjerojatno nije ništa. Ako imaš i neke druge simptome, odi liječniku.
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2014 at 13:19
Pa kako ti izgleda dnevni program prehrane, šta, kad i koliko jedeš?
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2014 at 16:24
Izjutra ugljikohidrati, npr, banane, kruh koji sam napravim, ili kukuruzne pahuljice, kroz jutro pjedem voca, kroz dan pojedem i sirova povrca, rucam nekad ribu, nekad piletinu, jaja(3 kom),sve to u kombinaciji sa povrcem i kumpirima u normalnim normama za odraslog covika, kruh jedem samo iz jutra. Veceram nekad vise nekad manje, uglavnom mi se vecera sastoji otprilike ko i rucak, kolicinski malo manje, a nekad pojedem samo vocku, npr jabuku.Treninzi su mi ,trcanje, voznja biciklom po nekoliko sati,prije plivanje. Isto tako idem na trening " core gym" koji traje oko 45 min, ponekad planinarim, odmara max. 2 dana tjedno

Edited by rocky_balboa - 20 Listopad 2014 at 16:25
Back to Top
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Listopad 2014 at 16:30
Ali iskreno, nista mi to nebi toliko smetalo da se ne radi o kratkom vremenskom razmaku
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.