New Posts New Posts RSS Feed - vjecna boljka bedra
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjecna boljka bedra

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:24
  ok...ali zašto mora otici tamo di nije ni došlo...cice jeli ti ga
srecom, još su tu,ali...

vježbam noge: prvi dan-cucanj, iskorak, loža,gluteus
                        treci dan-iskorak, prednji cucanj, raznoška, rimsko dizanje, zabacivanje noge, most

kad radim gornji dio na kraju radim iskorak..
?? ok to??
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:18
hm, ako sam ja dobro shvatila, to se ni ne može puno promijeniti, u smislu, ostat ce jaca bez obzira na rad, ali ce biti izduženija, oblikovana i nešto tanja...eventualno bi se moglo nauštrb drugih stvari, npr, onda izgubiš i guzu ako je takva građa..ili sam rekla glupost? i mene zapravo zanima kako to ide, ali cini mi se da nema previše pomoci pa sam ajmo rec zadovoljna tim što imaju nice oblik
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:09
 s tim gacama i sl. samo vodu gubis,nema do treninga i prehrane,genetika je zajebana i di se najprije skupi zadnje ode
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Lipanj 2010 at 23:37
pozdrav ljudi

kako da vježbam a da izgubim salo na bedrimna, a ne mršavim u gornjem dijelu tijela. vježbam 4xtjedno, š h crobno, nakon toga š-š,5h na spravama.
Gornji dio mi se dosta popravio, mišici se primjecuju, dok sam u nogama napuhala mišic ispod sala. Jedna mi je rekla da ispod obucem sauna hlace da mi se primarno bedra znoje...??

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.