New Posts New Posts RSS Feed - Vježba za početnice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježba za početnice

 Post Reply Post Reply
Author
SaraBellum View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SaraBellum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježba za početnice
    Posted: 01 Ožujak 2015 at 08:09
Veliki pozdrav svima!
Zanima me da li me netko može uputiti u početničke vježbe.
Nedavno sam krenula u gym(prije dva tjedna) i još uvijek sam u stadiju učenja,ispitivanja i kalkulacije.
Naime,prije godinu dana sam rodila i pri tome izgubila 35 kg,trenutno sam na cca 75 kg,179 cm visine i htjela bi izgubiti još cca 8 kg,definirati tijelo.
Savjetovala sam se sa trenerima i krenula sa kruženjem po spravama,kardio prije i poslije treninga 10 min. Rečeno mi je da bi mogla uskoro krenuti sa utezima i tu sam se zaintrigirala te krenula sa guglanjem.
Ispada da je pravi trening upravo onaj u kojem tijelo nije u nekom polu pasivnom položaju i gdje velika skupina mišića radi pa tako npr trening koji počinje sa preskakanjem užeta ,kreće dalje sa dizanjem utega,čučnjem i tko zna čime a gdje nisu uključene sprave ima veći i po zdravlje bolji učinak od kruženja spravama.
Jesam li u krivu ?
Što se tiče prehrane,tu sam polu neznalica :D


Može li mi netko pojasniti te treninge i dati eventualno kakvu smjernicu

Hvala
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2015 at 10:47
Tema je preseljena u podforum - Pocetnici.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.