New Posts New Posts RSS Feed - Želim smršaviti-zato pomagajte :-)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Želim smršaviti-zato pomagajte :-)

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Želim smršaviti-zato pomagajte :-)
    Posted: 28 Travanj 2013 at 09:23
Pozdrav svima....
Evo i mene po prvi puta...33 god 174 cm, i nažalost 89 kg

Vidim da vas je vecina jako uspješna u mršavljenju, pa se nadam da cu od vas dobiti poticaj da i ja krenem..

Ali kako za pocetak?? Hvala...
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 11:01

Dobrodošla!

Za pocetak uhvati se citanja ovdje po forumu.

Prehrana je najbitnija, i tu cer moradi napraviti dosta odricanja.

Druga stvar vježbanje.

Planiraš upisati teretanu ili?

Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 12:16
Hvala
na žalost nemam vremena za teretanu pa cu vježbati malo kod kuce, i brzo hodanje do posla i nazad, oko sat vremena svaki dan...

Za pocetak bih sretna bila sa 5 kg u mjesec dana, realno?

Najvažniji je taj pocetak ali ja nikako da krenem
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 12:50
Onda je za tebe ovo:
https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
Program je odlican samo ne znam u kakvoj si formi, ako je preteško možeš poceti s ovim:http://fitnessangels.net/hr/zapocnite.php

Moraš srediti prehranu, pa nam stavi jelovnike da vidimo kako ide

Sretno!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2013 at 13:19
Teško ceš skinuti 5kg u mjesec dana.To ti je nerealno ocekivanje.U dva mjeseca možda da,ali teško sa malim promjenama.
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2013 at 18:18
Evo samo da se kratko javim za 8 dana 1,30 kg manje    

jako jako sam sretna, citam vas i dalje pozzzz
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 07:55
što si promijenila u jelovniku? kako se kreceš?
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 08:02
fittyp je upravu nema šanse da ceš to izvesti na samom pocetku 5 kg kroz mjesec....sredi prehranu i trening ubaci ako imaš vremena za sat vremena šetnjice možeš naci i za trening :)
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 08:14
Bok Ljudi da se pohvalim još 1 kg manje    ide polako ali ja presretna....moja prehrana je sad iz temelja promijenjena i nadam se da cu uspjeti..
evo primjer jelovnika
1.
-zobene sa jogurtom, kuhano jaje
-jabuka, posni sir
-blitva s krumpirom, meso, 2 šnite integ.kruha
-jabuka, bademi
-tuna, 1 svježa paprika 1 šnita integ.kruha

primjer 2
-zobene, jogurt, jabuka
-naranca, bademi
-piletina, kuhana tikvica, kruh
-jabuka, posni
-2 kuhana jaja, šparoge

eh da, mrzim zobene    
Dal je jelovnik ok ili....? Pijem puno vode, i svaku vecer caj sa malo meda (nemojte vikati ) A kroz jutro nescafee sa mlijekom.....bez toga još jednostavno ne mogu...

koje vježbe su dobre za smanjenje obujma bedara i nadlaktica...

veliki pozdrav svima
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 13:05
Što se tice jelovnika to ti izgleda sasvim pristojno, odnosno odabir namirnica i kako je posloženo po obrocima je dobar.
Jednio me brinu kolicine koje nisi napisala pa se nadam da si izracunala TDEE i da znaš koliko unosiš (da ne bi bilo da jedeš premalo što ne bi bilo dobro)

Što se tice obujma pretpostavljam da misliš na masno tkivo u odredjenim dijelovima tijela. Kada mršaviš ne možeš izolirano skidati masne naslage samo na bedrima ili natkoljenicama.
Za smanjenje obujma najbolji su programi za fatloss. Skidaš svuda pomalo, naravno ovisi o genetici pa mjesta koja te najviše muce idu i najteže (odnosno najsporije) ali tako je svima:)
Možeš za bedra raditi cucnjeve (sve varijante, meni najdraži bugarski), iskorake (sve varijante), hip liftove, swing, a nece odmoci niti burpees, high skip, mountin climbers
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 13:56
pa zašto mrziš zobene ? meni sad kad sam na low carb izgledaju kao jedna velika poslastica naviknut ceš se.. Što se tice jelovnika možeš mjesto integralnog kruha (koji kupuješ?) ubaciti i dobre žitarice tipa jecam, integralna riža, quinoja ili slatki krumpir npr. Što se tice vježbanja vidim da ti je Scarpetta vec dala gore link za vježbanje po kuci..prati bilo koji od tih fullbody programa i rezultati nece izostati! sretno i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 21:20
Skuliraj se i smiri...ne ocajavaj...To ti je moj prvi savjet. Dijeta ili kako to ovdje radije zovemo, zdrav nacin zivota, ne smije da utjece na tvoju psihu, jer...cim si krenula, vec si na pola puta.. vjeruj mi, skinuces to lako....drzi se ovih kombinacija, izracunaj svoj bazalni,dodaj aktivnosti i te kalorije stavi u vise obroka kroz dan. Pazi na omjer uh+proteina i masti...jer sve je jedna velika matematika i sve se uci...zato guglaj po forumu i uci, kao i svi mi....Stjecanjem znanja ces znat kako ces na pravi nacin i trajno rijesit svoj problem....da ponovim, TRAJNO.
Kad naucis da vladas znanjem o ishrani, sama ces sebi balansirat sta ti pase i znat ces tocno sta radis. Mislim da smo svi sposobni da ucimo o problemu i da ga savladavamo sami.
Ovdje imas uvijek podrsku i svi ce ti pomoc...Ali prvo, moras se sama najvise interesovat i ucit.
Kombinacije su super.
Pisi...praticemo tebe i tvoje promjene.


Edited by SMAJLICA - 13 Svibanj 2013 at 21:20
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 13:25
Zobene probaj natopiti preko noci da ti odstoje....ujutro pojedi uz neko voce...meni najmilije jabuka...probaj nadam se da ce ti se svidjeti! :)
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 10:57
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Zobene probaj natopiti preko noci da ti odstoje....ujutro pojedi uz neko voce...meni najmilije jabuka...probaj nadam se da ce ti se svidjeti! :)



Hvala, ovako su malo bolje
Back to Top
garawaST View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote garawaST Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 10:59
Cure, decki, hvala Vam svima na savjetima i podršci
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 11:04
Ma ništa..i meni su bile nikake...voce poboljšaju puno okus! i postalo mi je najomiljenije jelo! :) puno pozdrava i ne odustaj! ako trebaš nešto pitaj pomoci cemo ti!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.