New Posts New Posts RSS Feed - Živili i pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Živili i pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
rocky_balboa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rocky_balboa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Živili i pozdrav
    Posted: 19 Listopad 2014 at 15:55
Evo tu sam novi, cesto pratim clanke na ovoj stranici i rasprave na forumu pa sam i sam odlucio postavit pitanje. Naima cijeli zivot se bavim vjezbanjem ( plivanje ,trcanje, planinarenje,biciklizam, core gym itd) . ljeti se zbog kolicine posla i stresa malo zapustim al nista previse a na jesen se aktiviram kao sto je to slucaj ove godine. Naime nista nebi bilo neobicno da zadnja dva tjedna nisam dobio 5 kg.i hlace u koje sam mogao normalno uc sada jedva navucem i pretjesne su mi. Nista mi nebi bilo cudno da nisam nonstop u treningu a prehrana mi se bazira na najzdravijim namirnicama i preporucenim kolicinama i omjerima pa bi molio ako je neko ima slicnig iskustava da mi se javi i da neki savjet, hvala.
Back to Top
JonyBravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Rujan 2014
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JonyBravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Listopad 2014 at 13:21
..možda si se previše opustio

Nema sekiracije uporan trening i proći će.
Samo znaj da će svake godine biti sve teže skinuti ove kilice od opuštanja
keep walking
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.