New Posts New Posts RSS Feed - pozdrav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozdrav

 Post Reply Post Reply
Author
ti-bi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ti-bi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: pozdrav
    Posted: 28 Studeni 2012 at 13:46
kako rekoh u naslovu, pozdrav svima. tek sam se registrirala pa se bacam prvo na cešljanje tema po forumu, a onda cu trebati vašu pomoc.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 14:26
Dobrodošla... Smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
ti-bi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ti-bi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 14:35
hvala ti.
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 14:37
Dobrodošla!
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 14:43
ti-bi dobrodošla..taktika koju koristiš je obecavajuca (ovo s citanjem)
Back to Top
ikac986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ikac986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 15:56
dobar dan svima
Back to Top
jelava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jelava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 23:26
Welcome ;)
Back to Top
ti-bi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ti-bi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 13:04
hvala svima na dobrodošlici.
evo, malo sam citala po forumu, ali i clanke na samoj stranici. ma dosta toga znam o klopi i vježbanju, do prije par godina bila strastveni vježbac..ali stigla me zdravstvena kriza pa više ne smijem (po doktorima), skoro, niti mrdnuti.
usprkos tome ja bih rado nešto vježbala, jer naravno kada jedva hodaš kile se stalno vracaju, a bez vježbanja moram skoro pa gladovati ako želim nešto skinuti. osim toga smeta me ta opuštenost tijela..ja sam voljela biti koliko toliko utegnuta.
pa..ima li netko s iskustvom rada s ljudima s teškom artrozom, pa da mi preporuci nešto. meni se naravno svidja onaj insenitiy..ali sve me strah i pokušati.
itko?
p.s. i znam da je plivanje idealno za mene, ali ja se u Zg-u ne mogu time baviti..bazeni su pretrpani i u bilo koje doba dana napuceni penzicima koji se tocaju i ne mrdaju s jednog mjesta, a ja smijem plivati samo ledjno..što je u stazi u kojoj pliva još 15 ljudi i 10 stoji na mjestu..nemoguce.

Edited by ti-bi - 29 Studeni 2012 at 13:09
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 14:35
artroza i insanity--ne bas dobra kombinacija, to sigurno.. al evo nek netko od fizioterapeuta preporuci sta bi bilo dobro
ne daj se
Back to Top
ti-bi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ti-bi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2012 at 14:55
a znam. to ja onako..moje želje i što bi bilo kada bi bilo.
hvala na dobrim željama. ne dam se ja..samo me muci to teško kretanje i ogranicavanja u svakodnevnom životu
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.