New Posts New Posts RSS Feed - Bugs Bunny
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bugs Bunny

 Post Reply Post Reply
Author
Bugs Bunny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bugs Bunny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bugs Bunny
    Posted: 24 Kolovoz 2010 at 10:33
  Pozz svima,dugo vas pratim ali eto tek sad odlucih da se i ja prijavim na forum...
Student sam i uskoro cu napuniti 2š. godinu...što se tice sporta,trenirao sam plivanje skoro š0 godina ali sam prestao trenirati prije nekih 2,5 - 3 godine...
 E sad od kad sam prestao trenirati poceo sam naglo dobijati na težini...mislim da je to zbog toga što mi je apetit ostao isti kao i kad sam trenirao a aktivnost se drasticno smanjila...cak sam u periodu od godinu dana uspio da dobijem š2 kg a struk mi je otišao na šš2 cm i izgledalo je grozno kad bi stao pred ogledalo...također sam primjetio da mi se "prima i zrak koji dišem" i da se i od njega debljam
Uglavnom kad sam izmjerio tih šš2 cm na kukovima rekao sam dosta i poceo da se borim da vratim tijelo na izgled kakav je bio kad sam aktivno trenirao...za nekih šest sedmica sam izgubio š2 cm u struku ali od tada sam opet poceo da ljencarim ali ne toliko kao što je to bio slucaj ranije...
uglavnom moj problem je da ja radim intenzivno nekih 2 mjeseca ali onda poslije toga ne radim sljedeca 3 mjeseca...
Trenutno nastojim da idem onako rekreativno na bazen barem 2 puta u sedmici i za 90 minuta uspijem isplivati 4-4,5 km u zavisnosti kakav si trening napišem...
Inace postavio sam si cilj da se do treceg mjeseca naredne godine uspijem vratiti u stanje u kakvom sam bio kad sam se aktivno bavio sportom(mislim da je to moguce s obzirom da mi je tijelo takvo da brzo dobijam ali i gubim na težini)...
moje trenutne "dimenzije" su:
prsa:šš2cm

struk: 98cm (a nekad je bilo 82 cm)
nadlaktica: 35cm
nadkoljenica: 58 cm
visina: š78 cm
težina: 90 kg
Et toliko o meni za sad...nadam se da vas nisam umorio podužim postom
  

Edited by Bugs Bunny
Nijedan zid nije previsok da zaustavi snove...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 13:27
Dobrodošao! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Omen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Omen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 17:27
 Imaš problem kao i ja ;)

Dobrodošao
Back to Top
Bugs Bunny View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bugs Bunny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 18:20
Originally posted by Omen Omen wrote:

 Imaš problem kao i ja ;)

Dobrodošao


ev upravo citam i vidim da smo bukvalno u istom problemu,a cak trebamo skinuti obojica po š0 kg...sretno ti u postizanju cilja...
 

Edited by Bugs Bunny
Nijedan zid nije previsok da zaustavi snove...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.