New Posts New Posts RSS Feed - CIAO!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

CIAO!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 18:00
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ja sam znala iz teretane drito na kat na kavu, bila sam umorna ali ne i znojna, a nakon insanitia ne mogu docekati tuširanje!!!
ovisno o željama, ali... u principu je taj umor više bitan nego znojenje Smile
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 20:16

A gle ne možeš osjecati isti umor suhe i mokre majice Big smile


Ne mislim da je insanity bog i batina, ali u krace vrijeme treniranja daje puno bolje rezultate nego npr. da sam sat i pol u teretani. To govorim iz svoga iskustva (a nisam u tih sat i pol zujala T&#šš1;ngue).

Pronašla sam se u nekim njenim rijecima i vidjela da imamo nekih slicnosti zato sam joj i rekla svoje iskustvo!

Na insanityu je tempo ubitacan, pogotovo drugi mjesec, rezultati su odlicni i to je najbolja motivacija.


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 23:19
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

sad ce ti Phoenix opet ponoviti svoj post kao odgovor na ovo Smile


Upravo takoWink
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2011 at 23:40
Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Ne mislim da je insanity bog i batina, ali u krace vrijeme treniranja daje puno bolje rezultate nego npr. da sam sat i pol u teretani. To govorim iz svoga iskustva (a nisam u tih sat i pol zujala T&#šš1;ngue)


Bez uvrede, ali upravo si to radila, zujala i malo se družila tamo, kaj god mislila o tome, sama si rekla da ti se vrlo rijetko desilo da si strgana poslje teretane , a i sve ostalo kaj si nabrojala.
Dakle mahala si tamo sa bucicama od 2-3 kg i sjela na koju spravu gdje je pretpostavljam bilo minimalno opterecenje i to je to.......
Pauze između vježbi su samo jedna od komponenti vježbanja, tu su još izbor vježbi , nacin izvođenja i redosljed, te kao još važnije broj serija i ponavljanja i opterecenje kojim radiš te vježbe.
Po svemu sudeci grdo si fulala minimalno u ukupnom broju ponavljanja i opterecenju s kojim si radila , tako da ti je trening bio neadekvatnog volumena da bi imao bilo kakav transformacijski ucinak na tvoje tijelo........
Kaj se tice rezultata u 2 mjeseca , kladim se u bilo kaj da cu dobiti puno bolje rezultate radeci ispravno i adekvatno u teretani 5-6 put tjedno po sat vremena nego isti period sa insanityem.I to sa bilo kime tko je u stanju (kondicijski i zdravstveno) raditi insanity.

To ne znaci da sam protiv Insanity-a , naprotiv, toplo ga preporucam kao metodu kojom se može doci do rezultata ako neznate sami trenirati , niti vas ne zanima upuštati se previše i zamarati ucenjem samostalnog vježbanja u teretani a da bude korisno i svrsishodno. Naravno njegove mogucnosti su ogranicene i uske, ali još uvijek dovoljno dobre za one sa nešto manjim zahtjevima.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 06:53
 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 

Bez uvrede, ali upravo si to radila, zujala i malo se družila tamo, kaj god mislila o tome, sama si rekla da ti se vrlo rijetko desilo da si strgana poslje teretane , a i sve ostalo kaj si nabrojala.
Dakle mahala si tamo sa bucicama od 2-3 kg i sjela na koju spravu gdje je pretpostavljam bilo minimalno opterecenje i to je to.......
Pauze između vježbi su samo jedna od komponenti vježbanja, tu su još izbor vježbi , nacin izvođenja i redosljed, te kao još važnije broj serija i ponavljanja i opterecenje kojim radiš te vježbe.
Po svemu sudeci grdo si fulala minimalno u ukupnom broju ponavljanja i opterecenju s kojim si radila , tako da ti je trening bio neadekvatnog volumena da bi imao bilo kakav transformacijski ucinak na tvoje tijelo........
Kaj se tice rezultata u 2 mjeseca , kladim se u bilo kaj da cu dobiti puno bolje rezultate radeci ispravno i adekvatno u teretani 5-6 put tjedno po sat vremena nego isti period sa insanityem.I to sa bilo kime tko je u stanju (kondicijski i zdravstveno) raditi insanity.

To ne znaci da sam protiv Insanity-a , naprotiv, toplo ga preporucam kao metodu kojom se može doci do rezultata ako neznate sami trenirati , niti vas ne zanima upuštati se previše i zamarati ucenjem samostalnog vježbanja u teretani a da bude korisno i svrsishodno. Naravno njegove mogucnosti su ogranicene i uske, ali još uvijek dovoljno dobre za one sa nešto manjim zahtjevima.

Evo ja cu još jednom ponoviti da nisam zujala i da sam imala minimalne pauze(odlazila sam tamo sat vremena prije neg se teretana otvara jer sam poznavala vlasnika, znaci glavni dio sam odrađivala tamo sama...). ali to što si rekao da vjerovatno nisam imala odgovarajuce opterecenje i izbor vježbi je u neku ruku tocno, jer u njoj nije bilo nikog adekvatnog da ti pomogne ....znaci radila sam plan sama išcitavajuci forume .... zato sam i rekla da je to moje mišljenje, moje iskustvo a ne da se svi redom ispišete iz teretane i vježbate insanity!!!!

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 09:59
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 

Bez uvrede, ali upravo si to radila, zujala i malo se družila tamo, kaj god mislila o tome, sama si rekla da ti se vrlo rijetko desilo da si strgana poslje teretane , a i sve ostalo kaj si nabrojala.
Dakle mahala si tamo sa bucicama od 2-3 kg i sjela na koju spravu gdje je pretpostavljam bilo minimalno opterecenje i to je to.......
Pauze između vježbi su samo jedna od komponenti vježbanja, tu su još izbor vježbi , nacin izvođenja i redosljed, te kao još važnije broj serija i ponavljanja i opterecenje kojim radiš te vježbe.
Po svemu sudeci grdo si fulala minimalno u ukupnom broju ponavljanja i opterecenju s kojim si radila , tako da ti je trening bio neadekvatnog volumena da bi imao bilo kakav transformacijski ucinak na tvoje tijelo........
Kaj se tice rezultata u 2 mjeseca , kladim se u bilo kaj da cu dobiti puno bolje rezultate radeci ispravno i adekvatno u teretani 5-6 put tjedno po sat vremena nego isti period sa insanityem.I to sa bilo kime tko je u stanju (kondicijski i zdravstveno) raditi insanity.

To ne znaci da sam protiv Insanity-a , naprotiv, toplo ga preporucam kao metodu kojom se može doci do rezultata ako neznate sami trenirati , niti vas ne zanima upuštati se previše i zamarati ucenjem samostalnog vježbanja u teretani a da bude korisno i svrsishodno. Naravno njegove mogucnosti su ogranicene i uske, ali još uvijek dovoljno dobre za one sa nešto manjim zahtjevima.

. zato sam i rekla da je to moje mišljenje, moje iskustvo a ne da se svi redom ispišete iz teretane i vježbate insanity!!!!



Griješiš, davala si netocne savjete, zato sam i reagirao na to jer takvim savjetima se pocinju stvarati kriva uvjerenja i mitovi,sebe si vec npr. uvjerila da je to istina ,  a to je bio da 45 minuta insanity-a daje bolje rezultate nego 3 sata teretane,(ili poslje š,5 h, ali to je aposlutno svejedno)  što je svakako jako loš i neistinit savjet.

A minimalni odmori i to kaj si dolazila prije otvorenja teretane sati ne znaci gotovo ništa ukoliko si, a jesi vježbala sa ostalim vrlo važnim parametrima neadekvatno jer je to gotovo jednako kao i da nisi vježbala pošto takav trening nije dovoljno dobar da poluci željeni rezultat.

Tako da tvoj savjet i zakljucak da je 45 minuta insanity-a puno korisnije je totalni je potpuno krivi zakljucak jer tvoje vježbanje u teretani nije bili dovoljno kavlitetno. Nemoj se naci uvrijeđena time, ali to je cinjenica. Normalno je da za sve postoji period ucenja i da nitko nije znao odmah i da ga netko smatra neznalicom radi toga, baš naprotiv, uvijek volim pomoci nekome ako želi, zato sam i  reagirao na loš savjet i neutemeljeno uvjerenje.


Edited by The Phoenix
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 10:57
Moram se složiti s tobom Phoenix, i to u potpunosti!

Meni je žao što ovaj forum toliko reklamira Insanity, opet s druge strane mi je drago da neka bar ljudi vježbaju; ali osobno nakon godina treninga ne vidim razlog da se mucim radeci insanity kad postoje vježbe koje su funkcionalnije i oblikuju moje tijelo bolje uz naravno pravilnu prehranu.
Ja znam kad vi vidite Theine slike nakon Insanity-a da se divite, naravno, žena izgleda odlicno, istopljeno u biti, ali Insanity nije nikakav trening za pocetnike, uz nedovoljno posvete u tome kako se vježbe rade može doci do ozljeda, a one se ne osjete odmah; kad citam da neki bljuju nakon i meni odmah pozli. Svi bi sve odmah, što prije izgledati jebeno, imam osjecaj da samo to...
Rado bih da razmislite, možda je samo stvar u tome da ste nedovoljno kompetentni i nemate dovoljno znanja za napraviti sami svoj trening u teretani i van nje, pa vam se cini da se s ovime napravili cudo, a pitanje je samo dobrog vodstva.
I zanima me jedno, nakon Insanity-a - što onda? Još jedna serija toga ili?

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 11:15
Upravo tak kak si rekla Zika, rade insanity,pa opet insanity kad zavrse i onda opet.prvenstveno jer nemaju zadovoljavajuce rezultate nakon tih 2 mjeseca.do kada tako jer ce ucinak biti sve slabiji. A Theia je genetski takva ,nema nekih vecih problema u startu,tako da koji god trening radila vjerovatno ce joj dat rezultat,zato nemojte ocekivati onakvu figuru nakon tog insanitya jer vecina ipak nece tako regirati ni blizu,sto vidimo po tome da nema nekih uspjesnih after slika postanih osim nje,a hrpa vas radi I zavrsilo je bar šx insanity.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 12:19

Ponavljam, nisam gvorila o insanityu i teretani kao o Bibliji vec kao savjetu danom temeljem vlastitog iskustva!

I baš zato što i dan danas nema nikog adekvatnog u teretani tko bi mi pomogao u nesuglasicama glede sprava i težina odlucila sam se na insanity a ujedno sam i jako zadovoljna!

Ka prvo, nikad nisam išla 6x tjedno u teretanu da sam mogla imati rezultate kao s insanityem (u istom perid....4 tjedna), a kao drugo, za tertanu mi treba 2-2i pol sata (vožnja + vježbanje) a insanity mogu i kad djeca zaspu...znaci samo sam govorila iz vlastitog iskustva!

Još moram nadodati par stvari, dok sam studirala išla  sam u opremljenijije teretane i iako se ocekuje da tamo rade strucnjaci i profesionalci (vjerovatno i rade) naprave ti program pokažu jednom i to je to....a da li bi nakon tjedan-dva -tri trebala pojacat intenzitet neke vježbe ili ne, dodat koju vježbu ili povecat kilažu.....nema nikoga, sve se mora š0x pitat i moliti nekoga da ti pkaže nešto novo jer ti je ovo monotono!!!

Oduvijek sam vježbala jer to volim, i nisam protiv teretane, dapace, ali mislim da su rijetke koje se mogu pohvaliti s kvalitetnim trenerom koji u bilo kojem trenutku možeš pitati šta te zanima i koji nadgleda da li tko što radi krivo, a ne zabije se za svoj pult i igra igrice!

I onda kada pohvalim insanity koji mi je dao rezultate u kratkom vremenu koje nisam ni ocekivala, nije ni to dobro jer se on previše hvali!!

Nemam dobrih iskustava s teretanom( tj. omjer vremena provedenih tamo i vježbajuci doma + dobiveni rezultat nakon jednog i drugog u istom periodu) i naravno da cu savjetovat insanity.

A što nakon njega, ne znam, nisam još o tome razmišljala. Kvalitetnu teretanu nemam na vidiku, nemam dovoljno znanja da si sama složim program vježbanja tako da cu doma vježbati sa zuzanom bodyrock + ubacivati cu vježbe od insanitya, a imam i 2 para bucica i nešto cu si još nabaviti i u kombinaciji svega toga vježbati cu kao do sada 6x tjedno. Naravno otvoriti cu temu prije da me vi iskusniji savjetujete koje vježbe za šta :D

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 14:13
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ponavljam, nisam gvorila o insanityu i teretani kao o Bibliji vec kao savjetu danom temeljem vlastitog iskustva!

...

Oduvijek sam vježbala jer to volim, i nisam protiv teretane, dapace, ali mislim da su rijetke koje se mogu pohvaliti s kvalitetnim trenerom koji u bilo kojem trenutku možeš pitati šta te zanima i koji nadgleda da li tko što radi krivo, a ne zabije se za svoj pult i igra igrice!

]



Ok, razumijem, malo sam na tebi izrazila nezadovoljstvo glede opcenito da vecina ce se Insanity-a primit i držat ko pijan ograde bez imalo razmišljanja.

Da, to je problem ne samo u teretanama u koje si ti išla, a vjeruj mi razina opremljenosti ne garantira ništa. Upravo ovu scenu koji si opisala sigurno su svi ovdje primjetili i bili suoceni s njom.
Ono što mogu garantirati je da ima vrlo vrlo vrlo dobrih trenera, ali su to onda osobni treneri ciji jedan trening košta kojih 200kn bar. Mogla bih nabrojiti par poznatih, ali da ne reklamiram...
LiveStrong
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 14:29
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ponavljam, nisam gvorila o insanityu i teretani kao o Bibliji vec kao savjetu danom temeljem vlastitog iskustva!

I onda kada pohvalim insanity koji mi je dao rezultate u kratkom vremenu koje nisam ni ocekivala, nije ni to dobro jer se on previše hvali!!



A kaj se nerviraš Bebolina, cemu ti silni usklicnici na kraju svake recenice?
Ocito ne razumiješ što ti govorimo ili nisi svjesna što si napisala.....ti si zaista rekla, citiram : "insanity ce ti dati u 45 min. rezultat kao 3 sata teretane", tak da ne kužim kak sad govoriš da nisi uspoređivala insanity i teretanu.......cemu uopce usporedbe, pogotovo kad nisi vježbala kak spada u tereani da možeš davati takvu usporedbu?

Kao što sam rekao nemam niš protiv insanity-a, cak ga i ja preporucim nekome za kog znam da mu je to bolje neg da nastavi sa nekim drugim besmislenim stvarima koje je radio, ali generaln govorit da  daje daleko bolje rezultate u duplo manje vremena u usporedbi s necim u što se ne razumiješ je neistinita tvrdnja i totalna zabluda i to je sve što ti govorim, niti ti sugeriram da nebi trebala raditi insanity


Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 17:59

   

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 

A kaj se nerviraš Bebolina, cemu ti silni usklicnici na kraju svake recenice?

Sorry usklicnike stavljam tako, koliko mi ulovi tipkvnica, nije da dodatno naglašavam ako su 2 ili 3 T&#šš1;ngue


Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


.ti si zaista rekla, citiram : "insanity ce ti dati u 45 min. rezultat kao 3 sata teretane",


Jesam rekla sam, a kasnije sam napisala da sam malo pretjerala .....to je isto kao ono kad nekoga dugo ne vidiš pa mu kažeš "Nismo se vidjeli š00 godina"....kad sam pisala znala sam da pretjerujem ali to sam napisala više kao u šali, kužiš Wink

Ali vec sam sama sebi dosadna s ovim postanjem insanity teretana - teretana insanity!! Pocetnica sam i nije mi bila namjera pametovati, samo sam rekla ono gdje sam ja vidjela bolje rezultate i cime sam zadovoljnija. Na mom predstavljanju ako se sjecaš ti si se jedini javio i dao mi par savjeta (ostali mi nisu poželjeli dobrodošlicu zato cu ih pobacati lavovima LOL) znaci da imam puno toga za uciti i nauciti...a onda kada budem mogla sama složiti program vježbanja, opterecenja i postupno povecanje istih možda se i sama uvjerim u cari teretane :D  iako rijetke se mogu pohvaliti s trenerima koji uistinu s ljubavlju rade svoj posao...zato i nama koji nemamo predznanja duže treba do krajnjeg cilja i vecim djelom zabog toga u 45 min dnevno imam bolje rezultate s insanityom ( i ne samo ja nego vecina, ne zbog zujanja nego zbog neznanja i neadekvatnog radnog osoblja u teretanama) 



Edited by bebolina
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 21:32

Vjerujem da je trik insanity-a što imaš virtualnog trenera motivatora kao i sporedne glumce koji uokolo skacu a sve to digne adrenalin i uvuce te pa daješ puno više nego kod samostalnog vježbanja-švercanja u zoni ugodnosti i lutanja misli (npr. u teretani), a još k tome moraš razmišljati koja vježba slijedi Big smile
naravno uz trenera/icu motivatora slika bi bila posve drugacija.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2011 at 22:08
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

   

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 

A kaj se nerviraš Bebolina, cemu ti silni usklicnici na kraju svake recenice?

Sorry usklicnike stavljam tako, koliko mi ulovi tipkvnica, nije da dodatno naglašavam ako su 2 ili 3 T&#šš1;ngue


Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


.ti si zaista rekla, citiram : "insanity ce ti dati u 45 min. rezultat kao 3 sata teretane",


Jesam rekla sam, a kasnije sam napisala da sam malo pretjerala .....to je isto kao ono kad nekoga dugo ne vidiš pa mu kažeš "Nismo se vidjeli š00 godina"....kad sam pisala znala sam da pretjerujem ali to sam napisala više kao u šali, kužiš Wink

Ali vec sam sama sebi dosadna s ovim postanjem insanity teretana - teretana insanity!! Pocetnica sam i nije mi bila namjera pametovati, samo sam rekla ono gdje sam ja vidjela bolje rezultate i cime sam zadovoljnija. Na mom predstavljanju ako se sjecaš ti si se jedini javio i dao mi par savjeta (ostali mi nisu poželjeli dobrodošlicu zato cu ih pobacati lavovima LOL) znaci da imam puno toga za uciti i nauciti...a onda kada budem mogla sama složiti program vježbanja, opterecenja i postupno povecanje istih možda se i sama uvjerim u cari teretane :D  iako rijetke se mogu pohvaliti s trenerima koji uistinu s ljubavlju rade svoj posao...zato i nama koji nemamo predznanja duže treba do krajnjeg cilja i vecim djelom zabog toga u 45 min dnevno imam bolje rezultate s insanityom ( i ne samo ja nego vecina, ne zbog zujanja nego zbog neznanja i neadekvatnog radnog osoblja u teretanama) 



Ma sve ok, skužio sam da je karikirano 3 sata, al isto bi ti rekao da si napisala odmah i š,5h Geek .
Kužim i slažem se da ako nemaš nekog da radi s tobom, a nemaš sama iskustva u teretani , a želiš rezultate cim prije da je bolje radit insanity neg bauljat po teretani bezveze i redit sa 2 kg bucicama imalo rastezat noge, ali u protivnom ako znaš raditi insanityem neceš postici ni slican rezultat, zato je malo nespretno bilo onak generalizirat.
Tak da dok se trazis i ne uhvati te nekaj više ili si nemožeš priuštiti trenera radi insanity.
kaj se pomaganja tice, neznam, ne sjecam se baš hehehe, volim pomoci kad god mogu i procitam , ali ak me nekaj smeta ili mislim da je krivo i ne slažem se s necijom tvrdnjom isto tako cu reci i komentirati iako to netko nekad može shvatiti bahato ili kao napadEmbarrassed
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.